• Odtwarzacz CD Cambridge Audio CXC Series 2

Wykończony w kolorze szarym księżycowym, aby dopasować się do pozostałych produktów z serii CX 2, wielokrotnie nagradzany model CXC zapewni oszałamiającą jakość dźwięku Twojej kolekcji płyt CD.

Box color srebrny
No goods
3290.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055300418814
Leave your phone

Odtwarzacz CD Cambridge Audio CXC Series 2

Format płyty kompaktowej jest obecny na rynku wystarczająco długo, aby zgromadzić bogaty katalog muzyki wszystkich gatunków. Stał się on także bardzo przystępny cenowo. Nawet najwięksi zwolennicy strumieniowego przesyłania dźwięku muszą przyznać, że w małym, srebrnym dysku nadal tętni życie. Model CXC pozwala czerpać niczym niezakłóconą radość z słuchania kolekcji płyt CD.

Model CXC ma jasno określoną rolę. Został on zbudowany w celu odczytywania cyfrowych informacji audio zawartych na płycie CD z absolutną, nieomylną dokładnością, a następnie przekazywania ich do przetwornika cyfrowo-analogowego (takiego jak niezwykle wysokiej jakości przetworniki DAC znajdujące się w nowych, znakomitych wzmacniaczach zintegrowanych CXA61 i CXA81 firmy Cambridge Audio). Każdy komponent modelu CXC koncentruje się wyłącznie na wydobywaniu każdego szczegółu informacji z płyty znajdującej się w napędzie.

Napęd w modelu CXC został pierwotnie opracowany przez firmę Cambridge Audio do odtwarzacza CD 851C klasy high-end. Opiera się on na naszym słynnym napędzie serwo „S3" i charakteryzuje się wiodącymi w swojej klasie poziomami eliminacji zakłóceń typu jitter i korekcji błędów — żaden uniwersalny napęd nie jest w stanie konkurować z poziomami precyzji i stabilności modelu CXC.

image

Ważne cechy

  • Najnowocześniejszy, opatentowany napęd serwo S3 regulujący prędkość płyty i zapewniający bezbłędne odtwarzani
  • Wyłącznie wyjście cyfrowe w celu zapewnienia czystego sygnału
  • Obudowa wykonana w całości z metalu izoluje komponenty, zapewniając najwyższe osiągi.


 

Dane Techniczne

 

Cyfrowe wyjścia audio koaksjalne S/PDIF i optyczne TOSLINK
Impedancja wyjściowa S/PDIF <75 omów
Maksymalny pobór mocy 25 W
Pobór mocy w trybie czuwania <0,5 W
Waga 4,7 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend