• Monitor Samsung QM65B

No goods
5609.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 8806094197501
Leave your phone

Odkryj nowe możliwości prezentowania treści w swojej firmie

Ekran z serii QHB łączy w sobie ulepszone funkcje profesjonalne, usprawnioną konfigurację i łatwość obsługi oraz doskonale estetyczny design, by podnieść poziom każdego środowiska biznesowego. Wzmacnia innowacyjność i wydajność - od efektywniejszej współpracy po prezentowanie bogatych treści w nowych formatach - by pomóc firmom realizować ich cele.

 

image

Zachwyć się realistyczną ekspresją kolorów

Technologia Dynamic Crystal Color

Każdy obraz jest bardziej wciągający dzięki miliardowi odcieni kolorów. Technologia Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne obrazy, pozwalając klientom dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

 

image

Miej pewność, że kluczowe informacje są zawsze doskonale wyeksponowane

Bez odblasku

Wszystkie wyświetlacze z serii QHB są wyposażone w niezawodne antyrefleksyjne matryce (non-glare), które zapewniają lepszą widoczność pod każdym kątem i o każdej porze dnia. Technologia antyrefleksyjna gwarantuje skuteczny przekaz istotnych treści w miejscach o krytycznym znaczeniu, takich jak lotniska i dworce kolejowe.

image

Smukła konstrukcja efektywnie wykorzystująca przestrzeń

Smukła i symetryczna budowa

Wąskie ramki i symetryczna budowa urządzenia zapewiają bezproblemowe wkomponowanie się w każde otoczenie, prostą instalację i uruchomienie. By zapewnić maksymalną oszczędność miejsca, wszystkie złącza są skierowane na zewnątrz, dzięki czemu ekran można zawiesić blisko każdej ściany.

image

Doświadczaj wrażeń wizualnych bez przeszkód

Przejrzyste poprowadzenie przewodów

Wyświetlacz QHB znakomicie wkomponowuje się w każde otoczenie biznesowe. Dzięki schludnemu ukryciu przewodów oglądający skupia maksymalną uwagę na ekranie, a nie na jego zewnętrznym wyglądzie.

image

Połączenia konferencyjne bez skomplikowanego procesu instalacji

Aplikacje do połączeń wideo

Połącz się ze współpracownikami bez pośrednictwa innych dodatkowych urządzeń. Wyświetlacze z serii QHB posiadają wbudowane rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Obsługuje ono najpopularniejsze aplikacje do prowadzenia rozmów wideo z wykorzystaniem kamery z wejściem USB.

image

Szybko przełączaj się między ekranami

SmartView+

Funkcja SmartView+ umożliwia bezprzewodowe udostępnianie ekranu, co znacząco ułatwia współpracę całego zespołu. Użytkownicy mogą aktywować funkcję udostępniania ekranu na początku spotkania, dzięki czemu administrator może szybko przełączać się między ekranami jednym kliknięciem.

image

Ochrona ustawień przed niepożądaną ingerencją użytkowników

Aplikacja Custom Home

Aplikacja Custom Home została zaprojektowana z myślą o uproszczeniu zarządzania środowiskiem konferencyjnym. Umożliwia ona administratorom blokowanie określonych ustawień, by nie zostały zmienione przez użytkowników. Pomieszczenia konferencyjne mogą teraz działać zgodnie z ustawieniami i bez błędów, co pozwala zespołom IT skupić się na innych zadaniach.

image

Wzmocnij efektywność środowiska biznesowego dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń

Tryby profesjonalne

Wbudowane tryby profesjonalne dają więcej możliwości w określonych branżach. Tryb reżyserski minimalizuje przetwarzanie końcowe, dostosowując treść do pierwotnego zamiaru reżysera. Zespoły medyczne mogą oglądać obrazy medyczne, takie jak zdjęcia rentgenowskie, w trybie symulacji, w skali szarości zgodnej ze standardem DICOM.

image

Łatwiejsza konfiguracja i aktualizacja redukująca czas pracy

Aplikacja Tizen Zero Config

Aplikacja Tizen Zero Config jest narzędziem niezbędnym dla dyrektorów IT, którzy obsługują wiele jednostek w różnych lokalizacjach. Po zamontowaniu wyświetlacza specjaliści IT mogą zdalnie instalować i rejestrować nowe oprogramowanie w aplikacji Tizen Business Manager, unikając w ten sposób konieczności dojazdu i bezpośredniej ingerencji.

image

Obsługa najnowszych treści internetowych

Możliwość unowocześniania interfejsu internetowego

Przesyłaj dowolne treści, niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Dzięki ciągłemu unowocześnianiu interfejsu internetowego, wyświetlacze z serii QHB umożliwiają nieograniczone odtwarzanie najnowszych treści, zapewniając w ten sposób angażujące wrażenia.

image

Elastyczne wdrażanie niestandardowych projektów

Automatyczne dostosowanie

Zapewnij przejrzystość każdej prezentacji. Funkcja automatycznej stabilizacji dostosowuje wyświetlaną treść po zmianie orientacji monitora pomiędzy poziomą i pionową, co zwiększa jego wszechstronność w każdej przestrzeni. Ponadto, automatycznie rozpoznaje kierunek obrotu w pionie, by utrzymać prawidłową orientację obrazu.

image

Ekologiczne opakowania i certyfikaty branżowe potwierdzające, że czynimy świat bardziej ekologicznym

Technologie przyjazne dla środowiska

Obudowa i opakowanie ekranu z serii QHB są wykonane z tworzyw pochodzących z recyklingu. Ponadto firma Samsung posiada certyfikaty potwierdzające oszczędne zużycie energii i redukcję śladu węglowego oraz spełnia wymagania prawne dotyczące ograniczania użycia substancji niebezpiecznych, takie jak RoHS, REACH i WEEE.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend