• Monitor Panasonic TH-86SQE1 Seria Standard

Doskonała widoczność Wyświetla wyraźny obraz w oszałamiającej jakości 500 cd/m2 Panasonic 4K. Dzięki szerokiemu kątowi widzenia jest to doskonały wybór do zastosowań związanych z oznakowaniem i sal konferencyjnych. Doskonała elastyczność i niezawodność Obsługuje zarówno instalację pionową, jak i przechylaną oraz ciągłą pracę 24/7. Wyposażony w funkcję Wi-Fi i przeglądarkę internetową, aby umożliwić połączenie z serwerem internetowym i aktualizację oznakowania bez STB. Szerokie możliwości rozbudowy Wyposażony w nowy standard gniazda Intel® SDM. Można podłączyć karty funkcyjne, w tym komputery PC. Spełnia szeroki zakres zastosowań, nie tylko oznakowania.

30249.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 4010869304191

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Seria SQE1TH-86SQE1

Oszałamiająca jakość 4K firmy Panasonic w najdrobniejszych szczegółach

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około czterokrotnie większej liczbie pikseli wyświetlacza Full HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz archiwizuje realistyczne, dopracowane obrazy. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do sal konferencyjnych, w których obrazy są często oglądane z bliska, i tworzy imponującą atmosferę w zastosowaniach oznakowania obiektów komercyjnych. Można się spodziewać, że przyciągnie znaczną uwagę.

image

Wysoka niezawodność umożliwia ciągłą pracę 24/7

Oprócz odporności na uderzenia, seria SQE1 jest zdolna do ciągłej, całodobowej pracy. Oferuje niezawodne użytkowanie w miejscach publicznych, w których gromadzi się wiele osób, takich jak dworce kolejowe, lotniska i centra handlowe, a także instalację w sterowniach. Jest również wyposażony w szereg terminali wejścia/wyjścia do wszechstronnych zastosowań.

* W przypadku dłuższego czasu zaleca się wyświetlanie ruchomego obrazu. W przypadku wyświetlania nieruchomego obrazu przez dłuższy czas, utrwalenie obrazu może pozostać na ekranie. Jednak utrwalenie obrazu może stopniowo zanikać w przypadku wyświetlania ruchomych obrazów.

image

Stylowa i smukła konstrukcja podkreśla wizerunek

image

Wąska ramka zapewnia obrazy o większej sile oddziaływania, dodatkowo poprawiając jakość obrazu 4K. Bez rozpraszania się ramką, widz zanurza się w przyciągającym wzrok obrazie. Możesz zainstalować go w pionie lub poziomie, aby dopasować się do przestrzeni, i przechylić o 20 stopni do przodu*, a w przypadku montażu w wysokich miejscach możesz przechylić urządzenie, aby uzyskać lepszą widoczność.

Standardowo wyposażony w szeroką gamę terminali

Seria SQE1 jest wyposażona w cztery złącza wejściowe HDMI, USB typu A i typu C. Jest wyposażony w wejście/wyjście DisplayPort i Wi-Fi, aby umożliwić bezprzewodową transmisję z komputerem PC. Oprócz oznakowania witryn sklepowych, seria SQE1 spełnia szeroki zakres zastosowań, takich jak oznakowanie cyfrowe, monitor konferencyjny i monitor do monitoringu.

W przypadku nośników USB wystarczy włożyć pamięć USB zawierającą filmy lub zdjęcia do jednostki głównej w celu automatycznego odtwarzania w kolejności plików (liczba, kolejność alfabetu).

Obsługuje standardowe gniazdo specyfikacji Intel® SDM

Inteligentny moduł wyświetlacza Intel®

Seria SQE1 jest wyposażona w standard gniazda specyfikacji Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. W połączeniu z płytą interfejsu możesz łatwo dodawać różne interfejsy.

image

Preinstalowana przeglądarka internetowa umożliwia łatwe aktualizacje oznakowania

Seria SQE1 jest preinstalowana z przeglądarką internetową. Dzięki temu może służyć jako oznakowanie przy użyciu urządzenia bez zewnętrznego urządzenia, takiego jak dekoder lub komputer, lub bez kabla połączeniowego.

image

Funkcja wyświetlania bezprzewodowego

Seria SQE1 została wyposażona* w Wi-Fi. Możesz przenieść ekran swojego komputera bez kabla połączeniowego.
Jest to wygodne podczas zastępowania prezenterów podczas konferencji lub gdy uczestnik wyświetla dane z komputera.

* Modele 98, 86-calowe są typu dongle, a nie typu wbudowanego.

image

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Wystarczy włożyć pamięć USB, na której została zapisana zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera.
Treść może być odtwarzana kolejno bez letterboxingu.

* Format aplikacji, którą można odtwarzać, graficzny interfejs użytkownika i procedura obsługi funkcji odtwarzacza multimediów serii SQE1 różnią się od tych w innych modelach.

W przypadku nośników USB wystarczy włożyć pamięć USB zawierającą filmy lub zdjęcia do jednostki głównej w celu automatycznego odtwarzania w kolejności plików (liczba, kolejność alfabetu).

Obsługiwane łączenie urządzeń HDMI CEC

Urządzenia kompatybilne z HDMI-CEC można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, umożliwiając sterowanie podstawowymi funkcjami kompatybilnych urządzeń za pomocą pilota wyświetlacza.

* Nie można zagwarantować kontroli wszystkich urządzeń.

* Łącze VIERA nie jest obsługiwane.

image

Obsługa połączenia sterowania LAN

Seria SQE1 może być sterowana przez LAN lub RS-232C. Wyświetlacz można skonfigurować w istniejącym systemie sterowania i sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie. Obsługuje również sterowanie Crestron Connected™ LAN.

image

Funkcja klonowania oszczędza pracę podczas konfigurowania wielu urządzeń

Podczas instalowania wielu monitorów funkcja klonowania umożliwia wykorzystanie pamięci USB do kopiowania ustawień monitora nadrzędnego do innych urządzeń, co znacznie skraca czas konfiguracji.

image

Oprogramowanie do monitorowania i kontroli wielu

Kompatybilny z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control, umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Można sterować wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w intranecie i monitorować ich stan. Również powiadomienia o błędach i wskazania błędów mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.

image
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend