• Monitor Panasonic TH-55EQ2W

Profesjonalny wyświetlacz 4K, idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych KLUCZOWE CECHY Łatwe podłączanie urządzeń peryferyjnych (kamera/głośnik) bezpośrednio do wyświetlacza Zwiększony typ wejścia i liczba dostępnych wejść Gniazdo funkcyjne dla zwiększenia funkcjonalności Większa widoczność dzięki jasności zwykle spotykanej w produktach z wyższej półki Elastyczność instalacji — obsługa portretu i pochylenia

No goods
5499.00
Enter your email
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 885170391505
Leave your phone
Wysoka widoczność i właściwości instalacyjne
Dzięki jasności 500 cd/m² i panelom o wysokiej wartości zamglenia, które tłumią odbite odblaski jasnego światła, seria EQ2 jest idealna do sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i otwartych przestrzeni, takich jak recepcje i centra handlowe. Możliwość ustawienia wyświetlacza w trybie pionowym lub poziomym, kąt nachylenia do 20 stopni i 18 godzin ciągłej pracy sprawia, że ​​seria ta doskonale nadaje się również do wyświetlania informacji.
Skalowalność umożliwiająca współpracę z różnymi systemami
Seria EQ2 obsługuje gniazdo specyfikacji Intel® SDM (Smart Display Module), które może być używane z wersją płyty odbiorczej bezprzewodowego systemu prezentacji PressIT firmy Panasonic lub opcjonalnymi listwami zaciskowymi, takimi jak 12G-SDI i DIGITAL LINK. Wyposażony w złącza wejściowe wideo HDMI (x 3), PC i USB Type-C, może podłączać urządzenia zewnętrzne w zależności od środowiska użytkowania.
Rozszerzone funkcje przydatne w komunikacji
image
Posiada wbudowaną funkcję tablicy do opisywania ekranu wyświetlacza oraz powiększania i pomniejszania za pomocą myszy. Urządzenia USB można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla USB typu A i sterować nimi za pomocą komputera PC podłączonego do EQ2 przez port USB typu C. Ta funkcja jest na przykład idealna do prostego i szybkiego rozpoczęcia wideokonferencji. Jeśli kamera lub zestaw głośnomówiący są na stałe podłączone do wyświetlacza w sali konferencyjnej, użytkownik może po prostu podłączyć swój komputer i natychmiast sterować wszystkimi urządzeniami, aby rozpocząć spotkanie.

Dopracowana jakość obrazu 4K w najdrobniejszych szczegółach

PROFESJONALNE 4K
Rzeczywista rozdzielczość: 3840 x 2160p

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około czterokrotnie większej liczbie pikseli niż wyświetlacz Full-HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz archiwizuje realistyczne obrazy z drobnymi niuansami. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do digital signage i sal konferencyjnych.

Dlaczego 4K jest idealne dla systemów AV firmy Panasonic?
Odwiedź stronę „Dlaczego 4K".

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

500 cd/m2

Seria EQ2 wyświetla obrazy w rozdzielczości 4K przy jasności 500 cd/m², zapewniając wysoką widoczność nawet w jasnym otoczeniu.

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

Obróbka powierzchni panelu w celu zapewnienia dobrej widoczności

Przyjmuje panel przeciwodblaskowy (zamglenie 25%), aby stłumić odbite odblaski jasnego światła, jest idealny do sal konferencyjnych i sal lekcyjnych.

Powłoka przeciwodblaskowa (AG).

Elastyczna instalacja dostosowana do Twojej przestrzeni

Dostępne w modelach o przekątnej od 43 do 86 cali, aby dopasować się do Twojej przestrzeni, począwszy od małych narożników, takich jak sala konferencyjna, po główny wyświetlacz w sali konferencyjnej. Można go zainstalować poziomo lub pionowo, co pozwala wybrać orientację instalacji w zależności od zawartości. Obsługuje również instalację z pochyleniem do przodu/do tyłu do 20 stopni, dzięki czemu można go zamontować na ścianie lub przechylić do wygodnego kąta widzenia.

Elastyczna instalacja dostosowana do Twojej przestrzeni

Obsługuje standard gniazda specyfikacji Intel® SDM nowej generacji

 

Gotowy moduł wyświetlacza Intel smart®

Seria EQ2 jest wyposażona w nowy standard gniazda zgodny ze specyfikacją Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. Można go używać z wersją karty odbiornika bezprzewodowego systemu prezentacji PressIT firmy Panasonic lub opcjonalnymi terminalami*, takimi jak 12G-SDI i DIGITAL LINK.

* Płyty funkcyjne innych firm zgodne ze specyfikacją Intel® SDM są sprzedawane oddzielnie. Firma Panasonic nie może zagwarantować działania urządzeń innych firm. Metodą transmisji do gniazda musi być sygnał HDMI™.

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

Łączność USB typu C

Wyświetlanie 4K, przesyłanie danych i ładowanie podłączonych urządzeń (do 60 W) może odbywać się jednocześnie za pomocą jednego kabla z portem USB typu C.

Łączność USB typu CPołącz z różnymi systemami za pomocą licznych terminali połączeniowych.

Złącze HDMI (x3).

Dzięki złączom wejściowym wideo HDMI (x3) można podłączyć urządzenia zewnętrzne i wyświetlać różne treści w zależności od środowiska użytkowania.

Złącze HDMI (x3).

Obsługuje połączenie kontrolne LAN

Serią EQ2 można sterować przez sieć LAN lub RS-232C. Możesz skonfigurować wyświetlacz do istniejącego systemu sterowania i sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie. Obsługuje również sterowanie LAN AMX lub Crestron Connected™.

Obsługuje połączenie kontrolne LAN

Funkcja przesyłania ekranu 1 , która umożliwia dystrybucję obrazów na wyświetlacze w każdej klasie i sali konferencyjnej

Kompatybilny z oprogramowaniem Screen Transfer w wersji 2.3, które wyświetla ekran komputera na maksymalnie 64 wyświetlaczach za pośrednictwem przewodowej sieci LAN.
Dystrybuuj rozmowy od dyrektora lub nauczyciela oraz status szkolenia wewnętrznego do wielu klas i sal konferencyjnych oraz potwierdzaj stan dystrybucji z komputera.
Korzystając z funkcji dystrybucji priorytetowej, możesz rozsyłać obrazy poza kolejnością lub automatycznie włączać zasilanie, co pozwala na dystrybucję wiadomości w sytuacjach awaryjnych.

1: Aby uzyskać więcej informacji, Oprogramowanie do przesyłania ekranu

image

Umożliwia pisanie na ekranie wyświetlacza

Seria EQ2 jest wyposażona w funkcję tablicy. Ustawiając odbiornik USB myszy na wyświetlaczu, możesz używać myszy do pisania na ekranie wyświetlacza oraz powiększania/pomniejszania. Jest to przydatne w ułatwianiu efektywnych spotkań.

image

Funkcja USB pass-through pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek podczas przygotowywania się do spotkań

Urządzeniami USB podłączonymi przez USB Type-A można sterować z komputera podłączonego do wyświetlacza przez USB Type-C. Jeśli urządzenia USB, takie jak kamery, głośniki i mikrofony, są na stałe zainstalowane w sali konferencyjnej, wystarczy podłączyć kabel USB Type-C do komputera, aby natychmiast rozpocząć spotkanie.

 

image

 

* Całkowita długość przewodów USB 1 i 2 nie powinna przekraczać 4 m.

* Podłączając do PressIT 360, użyj kabla USB Type-C (strona PressIT 360) do USB Type-A (strona wyświetlacza).

Dynamiczne oznakowanie jest możliwe dzięki funkcji Zoom portretowy

Podziel zawartość ze źródeł obrazu i powiększ wyświetlacz w orientacji pionowej. Nie ma potrzeby używania specjalnego urządzenia, takiego jak procesor, podczas tworzenia treści z różnych obrazów. Umieszczenie trzech modeli TH-65EQ2 w pionie daje wyświetlacz o przekątnej 112 cali. Umożliwia to dobrze widoczne oznakowanie sklepu.

Jakość obrazu może ulec pogorszeniu w przypadku powiększenia obrazu.

image

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Po prostu wkładając pamięć USB, na której zapisano zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera. Zawartość można odtwarzać kolejno 1 bez tworzenia pasków. Treści można również przełączać przez sieć LAN lub obsługiwać wiele wyświetlaczy. 2

Jeśli trudno jest włożyć pamięć USB ze względu na warunki instalacji, użyj dostępnego w handlu przedłużacza.

1: Niektórych plików nie można odtworzyć, nawet jeśli są w obsługiwanym formacie. Odnośnie ograniczeń, patrz instrukcja obsługi .

2: Wymagane jest oprogramowanie Multi Monitoring & Control (bezpłatne) . 

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Obsługiwane łączenie urządzeń HDMI CEC

Urządzenia zgodne ze standardem HDMI-CEC można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, co umożliwia sterowanie podstawowymi operacjami (takimi jak włączanie/wyłączanie) kompatybilnych urządzeń za pomocą pilota wyświetlacza.

Nie można zagwarantować kontroli nad wszystkimi urządzeniami.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Podłączenie do urządzenia zewnętrznego jest wygodne w przypadku wideokonferencji

Urządzenia współpracujące CISCO

Można podłączyć systemy Cisco. Zasilanie wyświetlacza można włączać i wyłączać za pomocą kontrolera urządzeń Cisco Systems. Po podłączeniu do urządzenia Cisco Systems tryb wideo, tryb wideokonferencji* 1 itd. można ustawić automatycznie.* 2

*1: Tryb wideokonferencji... Umożliwia prowadzenie konferencji z minimalnym opóźnieniem między obrazem a dźwiękiem.

*2: Na wyświetlaczu wymagane są ustawienia łącza urządzenia zewnętrznego.

* Ta funkcja jest zgodna z główną wersją oprogramowania układowego 2.42/wersją podrzędną 02.42 lub nowszą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Oprogramowanie do wielu monitoringów i kontroli

Kompatybilny z Multi Monitoring & Control Software w celu dodania nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Wyświetlacze i urządzenia peryferyjne w intranecie mogą być kontrolowane, a ich stan może być monitorowany. Również powiadomienie o błędzie i wskazanie błędu mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.

Oprogramowanie do wielu monitoringów i kontroli

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii w sytuacjach o znaczeniu krytycznym

Jeśli główne sygnały wideo i audio zostaną przerwane, system natychmiast przełącza się na sygnały alternatywne. Jeśli główne sygnały zostaną przywrócone, zostanie wyświetlony oryginalny obraz.
Dzięki temu idealnie nadaje się do sterowni o znaczeniu krytycznym i centrów nadzoru.

Użyteczne kombinacje sygnałów głównych i zapasowych są ograniczone.

メイン信号が途切れても、即座にバックアップ信号に切り替え

SNMP wer. 1-wer. 3 Kompatybilny

SNMP (Simple Network Management Protocol) może być używany z urządzeniami sieciowymi i monitoringiem sieci, a SNMP Ver. 3 jest szeroko stosowany w sytuacjach, takich jak sale sądowe i usługi finansowe, gdzie wymagane jest ścisłe bezpieczeństwo. Dzięki temu seria EQ2 może być używana jako urządzenie sieciowe.

dane MIB

Wbudowane głośniki do odtwarzania treści z dźwiękiem

Wyświetlacz ma wbudowane głośniki, dzięki czemu może odtwarzać zawartość z dźwiękiem bez podłączania głośników zewnętrznych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni na instalację wielkoekranowego wyświetlacza.

imageMożna wyświetlać zawartość z dźwiękiem.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend