• Monitor LG 75XE3C Outdoor display

112084.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806087857382

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

LG 75XE3C

LG 75XE3C wyświetlacz zewnętrzny

  • Jasność(Typ.) : 3,000 cd/m²
  • Temperatura pracy : -30°C do 50°C
  • KonstrukcjaIP56
  • Interfejsy : HDMI / DP / DVI / RJ45 / RS232C / karta SD / USB3.0 / Wyjście na głośniki zewnętrzne


Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie dostosowywana do jasności otoczenia. W jasnym świetle jasność jest zwiększana, aby poprawić widoczność, natomiast w ciemności jest zmniejszana, aby zmniejszyć zużycie energii.

Czyste widzenie: polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne

Technologia PR (Film-type Patterned Retarder) jest wbudowana w QWP, która umożliwia wyraźne widzenie nawet wtedy, gdy widz nosi polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne.

Prawdziwe kolory, szeroki widok

TechnologiaIPS pozwala na lepszą kontrolę ciekłych kryształów, umożliwiając oglądanie ekranu praktycznie pod każdym kątem.

Powłoka zgodna z normami

Produkt jest często nieuchronnie narażony na działanie kurzu i wody podczas konserwacji. Konforemna powłoka na wszystkich płytach głównych eliminuje takie problemy, chroniąc je przed kurzem, proszkiem żelaza, wilgocią itp.

Ochrona przed kurzem i wilgocią

Seria XE jest uszczelniona zgodnie z normą IP56, zapewniając niezawodne działanie. Jest nie tylko wodoodporny, ale także odporny na szkodliwe działanie słońca, deszczu, śniegu, kurzu i wiatru.

Wydajny obieg powietrza

Zapewnia doskonałą niezawodność w wysokich temperaturach. Opatentowana technologia zarządzania termicznego skutecznie chłodzi ciepło generowane przez wszystkie części produktu i zapobiega przedostawaniu się powietrza z zewnątrz.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Hartowane i laminowane szkło na froncie zapewnia optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami pogodowymi i pozwala na minimalne lub zerowe uszkodzenia w wyniku uderzeń zewnętrznych.

Monitorowanie webowe i mobilne

Monitorowanie webowe wbudowane w panel pozwala na diagnostykę w czasie rzeczywistym wielu parametrów poprzez czujniki temperatury, pikseli, drzwi, światła otoczenia oraz żyroskopowe i jest łatwe do sprawdzenia w każdej chwili.

Dodatkowe akcesorium w postaci stojaka

Opcjonalny stojak umożliwiający swobodne umieszczenie panelu i pozwalający na łatwe zarządzanie kablami.

  
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend