• Monitor LG 65EP5G Oled Pro

108390.06
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806091133793

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Wszechstronny wyświetlacz OLED z dokładnym kolorem, dostosowany do Twoich potrzeb

Wzbogać swoje miejsce pracy dzięki profesjonalnemu monitorowi LG 65EP5G OLED, który został opracowany z myślą o różnorodnych zastosowaniach i trybach pracy w produkcji, postprodukcji i dystrybucji treści. 65EP5G opiera się na możliwościach wyświetlaczy LG OLED wyróżnionych nagrodą Technology and Engineering Emmy® i zawiera dodatkowe funkcje i funkcje, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów.

 Monitor LG 65EP5G

Dokładny kolor dzięki szerokiemu ekranowi OLED

Zaawansowana funkcja kalibracji pozwala wyświetlaczowi osiągnąć referencyjną jakość obrazu zapewnianą przez oprogramowanie LG (SuperSign for White Balance) oraz dokładność i jednolitość kolorów za pośrednictwem CalMAN. Obsługuje programowalne sprzętowe tablice LUT 1D i 3D oraz profile z wieloma dokładnymi kolorami w celu szybkiego przejścia między skalibrowanymi trybami. Ponadto 65EP5G pomaga chronić oczy kolorystów przed niebieskim światłem, ponieważ posiada certyfikat zgodności ze standardami EYESAFE w zakresie jakości i bezpieczeństwa dla zdrowia oczu użytkownika.

 Monitor LG 65EP5G

Różnorodne interfejsy we/wy

Dostępnych jest wiele interfejsów wejściowych, w tym HDMI i SDI In/Out z BNC, a także obsługuje SDI over IP przez obudowę SFP+ z modułem SFP. Dołączony interfejs jest również wejściem Genlock do użytku w aplikacjach do transmisji i produkcji wirtualnej.

 Monitor LG 65EP5G

Wygoda i funkcjonalność

Panel sterowania zawiera skróty do często używanych funkcji i profili, zawierających różne ustawienia monitora i opcje jakości obrazu. Dostępnych jest również wiele funkcji ekranowych wybieranych przez użytkownika, takich jak znaczniki, powiększenie, mierniki poziomu dźwięku oraz zakresy kształtu fali i wektora.

Monitor LG 65EP5G

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend