• Monitor LG 55EW5TF-A Touch Transparent

Wyświetlacz dotykowy LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

118244.82
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806098681754

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Wyższy poziom transparentnych wyświetlaczy

LG Transparent OLED Touch Signage roświetla przestrzenie, które kiedyś były ukryte za wyświetlaczem, całkowicie harmonizując się z otoczeniem. Może reagować na dotyk widza, co ma duży potencjał dla różnych aplikacji, w których wymagane są interakcje z klientem.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Wysoka przejrzystość

Technologia OLED sprawia, że przezroczysty panel LG bez podświetlenia i warstwy ciekłokrystalicznej ma cieńszą strukturę, osiągając wysoką przezroczystość wynoszącą 33%, nawet przy dotykowej folii P-cap. Jest to wyższa przezroczystość niż w przypadku zwykłych transparentnych przezroczystych wyświetlaczy LCD (10%)

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Żywe kolory

Dzięki samozapalającym się pikselom wyświetlacz utrzymuje żywe kolory i wysoki współczynnik kontrastu nawet, gdy wyświetlacz staje się przezroczysty. Ożywia treści pod szerokim kątem widzenia, płynnie i naturalnie wtapia się w otoczenie.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Intuicyjny dotyk P-Cap

Dodając do wyświetlacza folię z czujnikiem P-Cap, możliwości wykorzystania wyświetlacza znacznie się się rozszerzają. Dotyk P-Cap jest znacznie lepszy i dokładniejszy niż typ IR, dzięki czemu użytkownicy mogą się cieszyć fascynującą zawartością, bez opóźnień przy korzystaniu z dotyku.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Ochronne szkło hartowane

Bezpośrednie dotknięcia wyświetlacza mogą spowodować uszkodzenia i zarysowania. Hartowane szyby chronią produkt przed zewnętrznymi uderzeniami, a dodatkowa powłoka zapobiega rozbiciu jej tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Elastyczność projektu

LG Transparent OLED został zaprojektowany jako częściowo zmontowany wyświetlacz, co oznacza, że można go zainstalować na różne sposoby tak, aby dostosował się do istniejących struktur i przestrzeni. Dzięki różnorodnym formom instalacji może uzupełnić każde miejsce, w którym będzie zainstalowany.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend