• Monitor LG 49XE4F-M Outdoor display

Monitor LG 49XE4F-M Outdoor display

28628.00
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 8806098653775

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Smukła i solidna budowa

Urządzenia z serii XE4F, odznaczające się smukłą i solidną budową, można zamontować zgodnie z wymaganiami klienta na zewnątrz nawet w warunkach wymagających skomplikowanych prac monterskich. Większa jasność przyciąga uwagę klientów nawet w silnym i bezpośrednim świetle słonecznym.

LG 49XE4F

Smukła i lekka konstrukcja

Seria XE4F obejmuje jeden ekran o lekkiej i smukłej konstrukcji, który można dostosować do różnych warunków zewnętrznych bez potrzeby stosowania dodatkowej obudowy.

LG 49XE4F

Łatwa instalacja

Urządzenia z serii XE4F są lżejsze oraz mogą być dostosowywane do różnych potrzeb klienta. Urządzenia z serii XE4F są gotowe do instalacji i zoptymalizowane pod kątem klienta w różnych branżach i zastosowaniach, od menu na zewnątrz lokali po kioski.

LG 49XE4F

Podwyższona jasność

Urządzenia z serii XE4F odznaczają się jasnością na poziomie 4000 nitów, dzięki czemu zapewniają wyraźny i żywy obraz nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

LG 49XE4F

Szeroki kąt widzenia

Matryce IPS są znane z doskonałej kontroli ciekłego kryształu, co zapewnia wysokiej jakości obraz pod każdym kątem.

LG 49XE4F

Trwała jasność

Dzięki dodaniu jednostek LED XE4F uzyskuje jaśniejszy obraz w niższej temperaturze działania, co sprawia, że działa dłużej niż konwencjonalne produkty.

LG 49XE4F

Widoczność przez okulary z polaryzacją

QWP* zapewnia wyraźny obraz nawet przy oglądaniu przez okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją.

LG 49XE4F

Bezpieczeństwo w klasie IP56

Ekran odznacza się klasą ochrony IP56, która zapewnia mu niezawodność działania. Nie tylko jest wodoszczelny, ale dodatkowo odporny na działanie warunków pogodowych, takich jak nasłonecznienie, deszcz, śnieg, pył i wiatr, co stanowi ważną cechę urządzeń używanych na zewnątrz.

LG 49XE4F

Szkło ochronne (certyfikat IK10)

Hartowane szkło laminowane zapewnia optymalną ochronę przed panującymi na zewnątrz warunkami pogodowymi, dzięki czemu urządzenie ulega co najwyżej minimalnym uszkodzeniem w ekstremalnych warunkach.

LG 49XE4F

Obsługa technologii HDBaseT™

Seria XE4F obsługuje technologię HDBaseT™, globalny standard przesyłania dźwięku i obrazu o ultrawysokiej rozdzielczości, łączności Ethernet, sterowania urządzeniami, obsługi USB i IR przez jeden długi kabel, co ułatwia kontrolę ekranu oraz oszczędza koszty instalacji i utrzymania.

LG 49XE4F

Monitorowanie przez sieć

To sieciowe rozwiązanie do monitorowania jest praktyczne i łatwe w obsłudze. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą telefonu komórkowego. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

 LG 49XE4F

LG 49XE4F

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend