• Monitor LG 22XE1J-B

Ekran zewnętrzny FHD 1500 nitów z klasą ochrony IP

14898.99
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806091435668

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Uniwersalny ekran zewnętrzny odpowiedni dla Twojej firmy

 Monitor LG 22XE1J-B

Wysoka widoczność w jasnym oświetleniu

Ekran 22XE1J o jasności 1500 nitów zapewnia doskonałą widoczność w jasnym oświetleniu. Ponadto wyświetlane na nim wyraźne informacje są widoczne nawet dla osób noszących okulary polaryzacyjne.

 Monitor LG 22XE1J-B

Uniwersalny ekran o przekątnej 21,5 cala

Mały i lekki ekran o przekątnej 21,5 cala może być wykorzystywany w różnych przestrzeniach. Mogą z niego korzystać na wiele różnych sposobów zarówno małe i średnie, jak i duże przedsiębiorstwa.

 Monitor LG 22XE1J-B

Bezpieczeństwo w klasie IP56

Ekran odznacza się klasą ochrony IP56, która zapewnia mu niezawodność działania. Nie tylko jest wodoszczelny, ale dodatkowo odporny na działanie warunków pogodowych, takich jak nasłonecznienie, deszcz, śnieg, pył i wiatr, co stanowi ważną cechę urządzeń używanych na zewnątrz.

 Monitor LG 22XE1J-B

Szeroki zakres temperatur pracy

Ekranu 22XE1J można używać w szerokim zakresie temperatur, co umożliwia jego instalację w różnych warunkach zewnętrznych.

 Monitor LG 22XE1J-B

Osłona

Specjalna powłoka konformalna wydłuża trwałość płyty głównej i płyty zasilania, chroniąc je przed pyłem, sproszkowanym żelazem, wilgocią itd.

 Monitor LG 22XE1J-B

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie regulowana w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień ekran staje się jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, ekran ciemnieje, aby oszczędzać energię.

 Monitor LG 22XE1J-B

Wysoka wydajność i system webOS

Czterordzeniowy układ SoC może wykonywać kilka zadań naraz bez dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 4.1 z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.

 Monitor LG 22XE1J-B

Łatwa dystrybucja treści i aktualizacja oprogramowania

Ekran 22XE1J ma wbudowany moduł Wi-Fi*, Bluetooth i Beacon, które ułatwiają bezprzewodowe przesyłanie treści i aktualizację oprogramowania układowego. Dzięki technologiom Beacon i BLE (Bluetooth Low Energy) kierownik sklepu może w czasie rzeczywistym wykonywać różne czynności promocyjne, np. dostarczać kupony promocyjne lub wyświetlać informacje dla gości.

 Monitor LG 22XE1J-B

Monitorowanie przez sieć (Menedżer sterowania)

To działające w przeglądarce internetowej wygodne i łatwe w obsłudze narzędzie do monitorowania. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą podłączonego do sieci telefonu komórkowego i komputera. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

 Monitor LG 22XE1J-B

Promota - praktyczne narzędzie LG do zarządzania reklamami

Za pomocą aplikacji LG Promota*, którą można pobrać na urządzenie mobilne, bez trudu stworzysz własne materiały promocyjne. Stworzysz internetowy profil swojej firmy zawierający obrazy i tekst oraz przekażesz klientom różne informacje, np. na temat aktualnych wydarzeń, sezonowych zmian w menu, promocji itp. Dodatkowo możesz skorzystać z zalecanych i łatwych w użyciu branżowych szablonów

 Monitor LG 22XE1J-B

Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

 Monitor LG 22XE1J-B

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend