• Monitor LG 22SM3G-B

2168.49
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806098661039

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

 

Ekran 22" Signage doskonały do zastosowań komercyjnych

Model 22SM3G jest świetnym nośnikiem informacji, doskonale sprawdza się w różnych zastosowaniach komercyjnych, a dzięki ulepszonej platformie webOS jest także bardzo wygodny w obsłudze.

 

image


Wydajny układ SoC z systemem webOS

Wbudowany czterordzeniowy układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto inteligentna platforma signage LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.

image

 

Różne aplikacje wykorzystujące czujniki

Inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB. Całkowity koszt utrzymania jest więc zmniejszony, ponieważ nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania czy odtwarzaczy multimedialnych.

 

image

Zdalny monitoring i kontrola

Za pomocą Control Menedżera, wbudowanego narzędzia do sieciowego monitoringu, można na bieżąco kontrolować i monitorować stan wielu ekranów 22SM3G znajdujących się w różnych lokalizacjach. Narzędzie to jest dostępne na połączonych ze sobą urządzeniach, co usprawnia reagowanie na sytuacje awaryjne z każdego miejsca.

 

image


Szeroki wybór portów

Liczne złącza umożliwiają wygodne podłączanie różnych urządzeń i optymalne wykorzystanie funkcjonalności urządzenia. Ponadto funkcja Failover umożliwia przygotowanie zapasowych źródeł na wypadek wystąpienia niespodziewanych błędów.

 

image

 

Attached loudspeakers Tak
Projection ratio 16:9
Resolution 1920 x 1080 (FHD 1080)
Warranty type Gwarancja zewnętrzna
Warranty 36 mies.
WiFi Tak
Bluetooth Nie
Pivot Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Klasa energetyczna B
Powierzchnia matrycy Matowa
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend