• Monitor Benq SL7502K

SL7502K 75" Pierwszy i jedyny na świecie monitor Digital Signage z certyfikatem PANTONE Validated® Pokaż treści tak jak mają być widziane. Innowacyjne monitory BenQ gwarantują wierne odwzorowanie kolorów na ekranie. W połączeniu z monitorami dla projektantów BenQ Pantone Validated zapewniają kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystko, od tworzenia treści po wdrażanie na ekranach.

16999.00
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 4718755081064

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
Doskonałe tryby kolorów dla różnych zastosowań
Tryb koloru PANTONE® Color dla idealnego odwzorowania barw

Jako pierwszy na świecie Digital Signage certyfikowany przez Pantone, tryb Pantone w SL4302K zapewnia 100% wierność i spójność kolorów.

image

Tryb zdjęć dla nasyconych obrazów

W trybie zdjęć można doceniać obrazy pod dowolnym kątem. Zapewnia realistyczne, żywe kolory i detale bez przesycenia i zniekształceń obrazu.

image

Tryb M-Book dla dopasowania do macOS

Projektanci nie muszą już dostosowywać ani konwertować treści. Unikalny tryb BenQ M-Book odwzorowuje filmy i obrazy wyświetlane na urządzeniach macOS.

image

 

Bezproblemowa konfiguracja

image

 

X-Sign 2.0: Łatwe projektowanie i przesyłanie treści
X-Sign

Oprogramowanie do zarządzania treścią BenQ X-Sign ułatwia tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści bez wysiłku. Projektanci mogą opublikować oryginalny materiał lub skorzystać z jednego z szablonów X-Sign, aby szybko stworzyć efekty wizualne.

image

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend