• Miniprojektor Epson EF-12

Ciesz się rozrywką w dużym formacie w dowolnym czasie i miejscu dzięki stylowemu miniprojektorowi laserowemu z nowej serii EpiqVision Mini, który posiada system Android TV™ i głośnik firmy YAMAHA.

4599.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946688787.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Miniprojektor Epson EF-12

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

image

Elegancka i wyrafinowana stylistyka tego projektora może łatwo odwrócić uwagę od jego imponującej palety funkcji. Można go łatwo przenosić z pomieszczenia do pomieszczenia i wyświetlać obrazy niemal błyskawicznie i w dowolnym kierunku. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom i głośnikowi firmy YAMAHA to idealne rozwiązanie do wyświetlania w domu. Technologia 3CLD firmy Epson sprawia, że obrazy są jaśniejsze i żywsze.

Ten kompaktowy projektor może wyświetlać obraz w dowolnym kierunku - na ścianie, suficie lub podłodze. Miedziana ramka i wbudowany głośnik firmy Yamaha sprawią, że zechcesz ustawić urządzenie w widocznym miejscu.

image

Poczuj magię dużego ekranu kiedykolwiek zechcesz za pomocą imponującego obrazu o przekątnej 150 cali. Dzięki równie wysokiemu natężeniu światła białego i barwnego firmy Epson obrazy są wyraźne, ostre i żywe.

System Android TV zapewnia dostęp do tysięcy filmów, programów i gier z Google Play, YouTube i innych popularnych aplikacji¹. Dzięki usłudze Google Assistant² można szybko uzyskać dostęp do rozrywki, uzyskać odpowiedzi i sterować urządzeniami z dowolnego miejsca w domu. Dzięki wbudowanej funkcji Chromecast™ możesz wyświetlać za pomocą tego wszechstronnego projektora ulubione aplikacje do rozrywki z urządzeń z systemem AndroidTM oraz iOS, a także komputerów Mac, Windows lub Chromebook.

Podstawowe parametry

Jasność: 1000 lumenów
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość: Full HD 1080p (1920x1080)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 

Ważne cechy

 Kompaktowa i lekka konstrukcja z systemem Android TV i głośnikiem YAMAHA

 Zawartość skalowana do rozmiaru 150 cali

 Przesyłanie strumieniowe i wyświetlanie treści online

 

Imponująco jasny obraz, wyświetlanie na niemal dowolnej powierzchni

Brightness ANSI (lumen) 1000
Resolution (px) 1920 x 1080
Technology LCD
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend