• Kamera PTZ Panasonic AW-UE4KG

Kompaktowa kamera PTZ 4K jest wyposażona w ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 111 °, który pozwala uchwycić całą scenę. Urządzenie obsługuje zasilanie PoE i może być zasilane przez USB z komputera, aby zrealizować rozwiązanie z jednym kablem do transmisji wideo, sterowania kamerą i zasilania. Kamera jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań, w tym nagrywania wykładów, wideokonferencji i transmisji na żywo e-sportu.Kompaktowa kamera PTZ 4K zgodna z wyjściami HDMI, LAN i USB, wyposażona w ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 111 ° Kompaktowa kamera PTZ 4K jest wyposażona w ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 111 °, który pozwala uchwycić całą scenę. Urządzenie obsługuje zasilanie PoE i może być zasilane przez USB z komputera, aby zrealizować rozwiązanie z jednym kablem do transmisji wideo, sterowania kamerą i zasilania. Kamera jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań, w tym nagrywania wykładów, wideokonferencji i transmisji na żywo e-sportu.

6052.46
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4010869294034

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Kompaktowa kamera PTZ 4K zgodna z wyjściami HDMI, LAN i USB, wyposażona w ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 111 °

Kompaktowa kamera PTZ 4K jest wyposażona w ultraszerokokątny obiektyw o polu widzenia 111 °, który pozwala uchwycić całą scenę. Urządzenie obsługuje zasilanie PoE i może być zasilane przez USB z komputera, aby zrealizować rozwiązanie z jednym kablem do transmisji wideo, sterowania kamerą i zasilania. Kamera jest idealna do szerokiego zakresu zastosowań, w tym nagrywania wykładów, wideokonferencji i transmisji na żywo e-sportu.


Obiektyw ultraszerokokątny i 4K

  • Wysokiej jakości wyjście wideo 4K / 30p
  • Obiektyw ultraszerokokątny z polem widzenia 111 °
  • Cyfrowe przesuwanie, pochylanie i powiększanie

Elastyczna obsługa

  • Kompatybilny z HDMI, LAN i USB
  • Rozwiązanie z jednym kablem

Bezpośrednie przesyłanie i strumieniowe przesyłanie wideo

  • RTMP / RTMPS

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend