• Głośnik Monitor Audio Radius 200

Box color biały, brązowy, czarny
1590.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5060028973606

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Głośnik Monitor Audio Radius 200

Zupełnie nowy Radius 200 to dedykowany głośnik centralny, zaprojektowany specjalnie dla aplikacji wielokanałowych kina domowego. Konfiguracja przetworników przypomina to, co znamy z Radius 225 - model 200 ma więc odpowiedni rodowód i wystarczającą moc, by przekazać detale, dynamikę i wokal ze ścieżek filmowych zarejestrowanych w wysokiej rozdzielczości. 

Dwa nowe przetworniki basowe C-CAM wraz z przetwornikami wysokotonowymi C-CAM w układzie MTM - Radius wykorzystuje zupełnie nowe przetworniki basowe z membranami z membranami o powierzchni podobnej do powierzchni piłki golfowej, po raz pierwszy zastosowane w topowej serii Platinum, a następnie wprowadzone także w serii Gold GX. Intensywne badania oraz modelowanie z pomocą FEA pozwoliły nam udoskonalić współpracę między membraną a jej napędem, który jest teraz większy, wyposażony w większą cewkę, wyższą moc, a wszystko to pozwoliło zredukować zniekształcenia przetwornika.

Nowa złota kopułka C-CAM - została zoptymalizowana tak, by wykorzystać pełnię swoich możliwości w kompaktowej obudowie Radiusa. Osiągnęliśmy to poprzez bardziej efektywne wentylowanie tylnej strony membrany - powietrze uwięzione i kompresowane w tym miejscu prowadzone jest wokół obudowy głośnika do wentylowanej komory umieszczonej za nim.

image

Dostępne kolory obudowy: czarny, orzech, biały - prosimy o informację przy zamówieniu o wybranym kolorze. 

Dane Techniczne

 

Ilość sztuk w komplecie 1
Konstrukcja 2-drożna
Impedancja 

6 omów

Moc

100 W

Pasmo przenoszenia 60 - 35 kHz
Skuteczność 86 dB
Max. SPL 106 dBA
Zalecana moc wzmacniacza 40 - 150 W
Waga 3,6 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend