• Głośnik Heco Celan Revolution Center 4 White Satin / Espresso

Zakup tylko w parach (2szt.)

Box color biały, brązowy
3949.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Głośnik Heco Celan Revolution Center 4 Piano Black

Center 4 to kolumna centralna przeznaczona do pracy w systemie kina domowego z innymi kolumnami z tej serii i nie tylko. Zapewnia ona świetną jakość dźwięku, dzięki zaawansowanym przetwornikom, podobnym jak w konstrukcjach znacznie większych i droższych. Szczególny nacisk został położony na osiągi w zakresie wokali, co oznacza, że gdy głośnik ten jest używany w zestawie kina domowego odtwarza głosy z niebywałą naturalnością.

Niskie i średnie częstotliwości są obsługiwane przez parę midwooferów ze sprawdzoną papierową membraną HECO Kraft, która znana jest z dopracowanej, stabilnej charakterystyki częstotliwościowej. Nowo opracowany głośnik wysokotonowy Fluktus, jest wyposażony w zoptymalizowany komputerowo panel przedni i 30 mm kopułkę PFC, odtwarza całe swoje spektrum częstotliwości z bardzo naturalnymi tonami i bez podbarwień.

Jakość wykonania jest równie doskonała jak w pozostałych produktach serii, do budowy wykorzystano MDF i aluminium, a do wyboru są 3 opcje wykończenia: piano black, white satin i espresso.

image

 

Dane Techniczne

 

Ilość sztuk w komplecie 1
Impedancja  4-8 omów
Częstotliwości krzyżowe 250 Hz, 2.800 Hz
Pasmo przenoszenia 30 - 52 000 Hz
Zalecane wyjście wzmacniacza 30 - 180 watów
Waga 15,0 kg
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend