• Epson ELPWP20

Podłącz, kliknij i udostępnij Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP20 typu plug and play firmy Epson znacznie ułatwia współpracę - wystarczy podłączyć urządzenie do komputera, aby udostępniać treści na niemal każdym ekranie Usprawnienie komunikacji i współpracy oraz zwiększenie kreatywności to kwestie, które mają kluczowe znaczenie dla każdego miejsca pracy i zespołu. Bezprzewodowy system prezentacji ELPWP20 firmy Epson pozwala wzbogacić je jeszcze bardziej. Użytkownicy mogą po prostu podłączyć swoje urządzenia, aby zacząć udostępniać treści z za pomocą dowolnego projektora z wejściem HDMI z maksymalnie czterech urządzeń jednocześnie.

3999.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 8715946696102.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

System prezentacji ELPWP20 sprawia, że współpraca staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Kompaktowy nadajnik bezprzewodowy umożliwia udostępnianie treści jednym naciśnięciem przycisku. Wystarczy uruchomić dowolny program na laptopie, aby system ELPWP20 wyświetlił jego zawartość na projektorze - niezależnie od używanego sprzętu.

To proste: podłącz nadajnik bezprzewodowy do komputera PC lub Mac i kliknij wbudowaną aplikację, aby rozpocząć przesyłanie treści z laptopa na projektor. Użytkownicy mogą również udostępniać pliki za pomocą aplikacji Miracast wbudowanej w systemy Windows, Android i Chrome. Urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Windows, Android, iOS lub Chrome mogą również łączyć się za pomocą bezpłatnej aplikacji iProjection firmy Epson.

Wprowadzenie systemu prezentacji ELPWP20 do dynamicznej, elastycznej przestrzeni konferencyjnej jeszcze bardziej skraca dystans między ludźmi i miejscami. System umożliwia wyświetlanie treści z nawet czterech urządzeń jednocześnie, natomiast systemy wideokonferencji można również integrować przy użyciu wejścia HDMI.

Odbiornik ELPWP20 łączy się z projektorem za pośrednictwem wejścia HDMI, dzięki czemu jest zgodny ze wszystkimi projektorami, niezależnie od producenta lub technologii.

Sygnał pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem jest zabezpieczony przy użyciu szyfrowania AES, aby zapewnić ciągłą ochronę przed nieautoryzowanym dostępem.

Ze względu na brak przycisków fizycznych nadajnik można zdezynfekować po użyciu, aby zadbać o higienę.

Najważniejsze cechy

  • Współpraca bez kabli Bezprzewodowy system prezentacji maksymalnie ułatwiający obsługę
  • Błyskawiczne udostępnianie ekranu wielu urządzeń Wyświetlanie treści z nawet czterech urządzeń jednocześnie
  • Niezależne od typu projektora System jest zgodny ze wszystkimi projektorami z wejściem HDMI
  • Zgodność ze wszystkimi głównymi systemami Zgodność z systemami Windows, Mac, Android, iOS i Chrome
  • Wbudowana obsługą technologii Miracast Łatwe udostępnianie na zgodnych urządzeniach
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend