• Ekran projekcyjny ITE126XW3-E14

Evanesce Tension Series, ekran elektryczny z napinaczami do zabudowy sufitowej z pilotami IR&RF, 3-drożny przełącznik ścienny, moduł przełącznika ściennego i trigger 12 V

No goods
8892.90
Enter your email
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 6944904404974
Leave your phone

Seria Evanesce Tab-Tension  to uniwersalne rozwiązanie w kategorii ekranów do zabudowy sufitowej. Nieco większa obudowa (118mm wysokości) wymaga większej przestrzeni w suficie podwieszanym, umożliwia jednak uzyskanie większych formatów obrazu nawet 139" przekątnej. Uzupełnieniem są napinacze boczne wygładzające powierzchnię projekcyjną. Ekrany Ekrany do zabudowy sufitowej Evanesce Tab-Tension  konstrukcyjnie zbliżone są do serii Saker Tab-Tension i gwarantują podobną funkcjonalność.  Ekran wykończony jest białym lakierem (RAL9003). Zastosowana tutaj elastyczna powierzchnia CineWhite bardzo dobrze współgra z napinaczami. Zewnętrzny, niewielki łatwy w ukryciu moduł sterujący pozwala na podłączenie i sterowanie ekranem na wiele różnych sposobów. W zestawie znajdują się piloty na podczerwień i radiowy, przełącznik ścienny natynkowy, trigger 12v oraz gniazdo RJ45 pozwalające na sterowanie ekranem z użyciem innej elektroniki - np. w instalacjach typu SmartHome. 

Ekrany dostępne są w formatach 4:3, 16:9 i 16:10 z powierzchnią projekcyjną CineWhite i w standardzie posiadają czarne obramowanie i czarny górny pas.

 

Materiał ekranu

• CineWhite (gain=1,1)

• Active 3D, 4K Ultra HD i HDR Ready

• Standardowe czarne obramowania i czarny ekran z tyłu

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend