• Ekran elektryczny Elite Screens SKT135XHD5-E10

Seria Saker Tab-Tension 5D. Aluminiowa obudowa, sterownik w obudowie ekranu, pilot IR/RF i kontroler naścienny natynkowy, trigger 12V, powierzchnia typu ALR - do jasnych pomieszczeń

No goods
9499.00
Enter your email
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 6944904407791
Leave your phone

Ekrany z serii Saker Tab Tension CineGrey5D to specjalna wersja ekranów kina domowego wyposażona w aktywną powierzchnię typu ALR. W stosunku do standardowej serii Saker dodane zostały napinacze wygładzające powierzchnię projekcyjną. Konstrukcja kasety wykonana z aluminium, wykończona białym lakierem umożliwia wygodny, niezależny montaż do ściany lub sufitu, również na linkach lub łańcuszkach dzięki załączonym do zestawu hakom i karabińczykom. Standardowo ekrany wyposażone są w czarne obramowanie, pas górny i rozbudowany zestaw do sterowania. Ekran może być sterowany z pomocą przełącznika ściennego natynkowego, pilota na podczerwień lub radiowego - ten może pełnić również funkcję bezprzewodowego triggera, triggera 12V lub dzięki złączu RJ45 przez różne systemy sterowania elektroniką. Opcjonalnie można dokupić do zestawu bezprzewodowy trigger 230V pozwalający sterować ekranem nawet kiedy w projektorze nie ma wyjścia triggera 12V.

Zastosowana w tej wersji ekranu powierzchnia CineGrey5D to specjalny rodzaj podłoża gwarantujący doskonały obraz w trudnych warunkach oświetleniowych. Wysoki współczynnik gain=1,5 oraz ciemna, stalowo szara barwa powierzchni eliminują światło otoczenia padające na ekran jednocześnie wzmacniając światło generowane przez projektor.

 

Materiał ekranu

• CineGrey5D (gain=1,5)

• Active/Passive 3D, 4K Ultra HD i HDR Ready

• Standardowe czarne obramowanie

• Dostępne w następującym zakresie rozmiarów i przekątnych:

84″ - 135″ w formacie 16: 9

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend