• BenQ WDC10 Button kit

Zestaw dodatkowych nadajników HDMI InstaShow™ Plug & Play - jeden przycisk, aby uruchomić bezprzewodową prezentację w rozdzielczości Full HD

2799.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755065422.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
  • Jedyne rozwiązanie umożliwiające bezprzewodową prezentację prowadzoną przez wiele osób z różnych urządzeń. Opcja Plug and Play nie wymaga instalacji sterownika i jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi i platformami sprzętowymi*, dzięki czemu jest prosta w obsłudze.
  • Zestaw dodatkowych nadajników jest przeznaczony do laptopów posiadających złącze HDMI oraz USB. Jest kompatybilny z InstaShow™ WDC10. Więcej informacji można znaleźć na stronie produktu InstaShow™ WDC10.

UWAGA: Przycisk InstaShow musi przesyłać dużą ilość danych obrazu przez sieć bezprzewodową. Aby zaoferować najlepszą funkcjonalność, doskonałą jakość video/audio i znakomitą wydajność połączenia sieciowego, urządzenie hosta InstaShow używa zastrzeżonej architektury i chipsetów na poziomie routera do współpracy z InstaShow Button. Dlatego zdecydowanie zalecamy używanie przycisku InstaShow Button razem z urządzeniami hosta InstaShow, aby zapewnić najbardziej stabilną projekcję bezprzewodową w każdej sytuacji.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend