• BenQ InstaShow WDC20C

WDC20C InstaShow do bezprzewodowej prezentacji 4K i współpracy USB-C Maksymalne bezpieczeństwo dla natychmiastowej współpracy Bez instalacji oprogramowania i sterowników Przesyłanie z urządzeń mobilnych dla współpracy do 32 osób Obraz dzielony na 4 prezenterów na jednym ekranie Przesyłanie dotyku

8199.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755084379

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Natychmiastowe Odzwierciedlanie Ekranu i Współpraca

 image

InstaShow nie wymaga nauki, więc możesz go używać w codziennej pracy i natychmiast zacząć udostępniać za pomocą własnych urządzeń mobilnych. InstaShow pozwala również pracownikom i gościom cieszyć się bezprzewodową prezentacją bez konieczności konfiguracji, co prowadzi do natychmiastowej pracy zespołowej i natychmiastowych rezultatów. Co więcej, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa InstaShow mogą chronić ciężko wypracowaną własność intelektualną, która jest kluczowa dla wyniku finansowego Twojej firmy.


 

USB-C: Prosta łączność i więcej możliwości spotkań

USB-C zapewnia użytkownikom szybszą transmisję danych, wysoką jakość obrazu, szybkie dostarczanie energii oraz szerszą i prostszą kompatybilność ze wszystkimi rodzajami urządzeń. Dzięki jednemu złączu USB-C nie musisz się martwić, ciesząc się płynnymi i wspólnymi spotkaniami.

image
Natychmiastowe Podłączenie i Prezentacja

Łatwy w konfiguracji dla każdego, InstaShow™ jest gotowy do użycia od momentu podłączenia. Znacząco zwiększa również wydajność i sprawność firmy, pozwalając nawet 32 użytkownikom na podłączenie się i prezentację po kolei, bez typowych opóźnień związanych z techniką pomiędzy prezenterami. Ponadto, InstaShow™ obsługuje zintegrowane kodowanie i dekodowanie sprzętowe, dzięki czemu może zapewnić płynną prezentację i odtwarzanie wideo niezależnie od systemu operacyjnego i możliwości notebooka źródłowego.

image

 

Wysokiej Jakości łączność Bezprzewodowa z Udostępnianiem Wideo w jakości Full HD

InstaShow™ może utrzymywać stabilne połączenia bezprzewodowe nawet w mniej idealnych środowiskach Wi-Fi. Wyposażony w Wi-Fi 802.11 ac/n dla prędkości transferu do 700Mbps*, InstaShow™ ułatwia łatwe i płynne udostępnianie prezentacji, zdjęć, dokumentów i wideo Full HD. *300Mb/s w sieci 2.4G; 400Mb/s w sieci 5G

 


image
Podziel się Pomysłem za Pomocą Jednego Kliknięcia

Usprawnij spotkanie w ramach współpracy, klikając przycisk, a Twoi koledzy z zespołu będą mogli włączyć się do dyskusji bez przerywanego podłączania i odłączania kabli.

image
Podzielony Ekran do Prowadzenia Dyskusji na Temat Synchronizacji

Możliwość synchronizacji dyskusji - nawet 4 prezenterów może udostępniać swoje treści na jednym ekranie. Przyspiesz podejmowanie decyzji i skróć spotkania dzięki InstaShow WDC20.

 

image
Dotknij Wróć, aby Zarządzać Spotkaniem

Dotknij ekranu, a będziesz mógł zarządzać swoją prezentacją i jednocześnie zrobić wrażenie na słuchaczach. Dzięki ekranowi dotykowemu możesz utrzymać uwagę słuchaczy bez konieczności przełączania się między wyświetlaczem a laptopem.

 

Proste Parowanie i Bezproblemowa Konserwacja
 image

InstaShow™ jest gotowy do użycia natychmiast po wyjęciu z pudełka. Jeśli jednak potrzebujesz sparować dodatkowe nadajniki z odbiornikiem, przekonasz się, że proces ten jest niezwykle prosty. Po prostu przytrzymaj przycisk parowania na urządzeniu głównym przez 5 sekund, a następnie zrób to samo na nadajniku, a oba urządzenia sparują się automatycznie. Host może nawet zostać przełączony w tryb parowania za pomocą kontroli internetowej, jeśli jest zainstalowany na projektorze zamontowanym na suficie lub w innym trudno dostępnym miejscu.

 

Znajdź najlepszy InstaShow dla siebie

Model

WDC10 / WDC10C

WDC20 / WDC20C WDC30
Typ spotkania
Spotkanie w salce konferencyjnej

Spotkanie BYOD

Sala średniej wielkości

Spotkanie o charakterze poufnym

Duża sala

Standard Wi-Fi
Wi-Fi 5
Wi-Fi 5
Wi-Fi 6
Zasięg

8m

15m
30m
Rozdzielczość wyjściowa
1080p@60fps
4K@30fps
4K@60fps
BYOD

brak

AirPlay / Google Cast /

Aplikacj BenQ InstaShare

AirPlay / Google Cast /

Aplikacja BenQ InstaShare

Maksymalna liczba nadajników
16
32
64
Złącza nadajnika

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie)
Szyfrowanie Wi-Fi
WPA2
WPA2
WPA3
Certyfikat bezpieczeństwa Wi-Fi
brak
brak

· CC EAL6+ (ISO/IEC 15408)

· FIPS 140-3

Inne
brak
Zwrotny przesył dotyku

· Zwrotny przesył dotyku

· Certyfikowana ochrona przed zarazkami

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend