• BenQ InstaShow WDC10

InstaShow™ Wystarczy jeden przycisk by zacząć bezprzewodową prezentację Full-HD BenQ InstaShow ™ to unikalne rozwiązanie nie wymagające oprogramowania, które pozwala wielu prezenterom połączyć się z dowolnym urządzeniem plug and play, nie wymaga instalacji sterowników lub programów posiada kompatybilność na dowolnej platformie sprzętowej z wszystkimi systemami operacyjnymi.

5199.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755072420.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone
INSTASHOW-WDC10

Bezpośrednia komunikacja wizualna i współpraca w nowoczesnej firmie

Ludzka natura jest odporna na zmiany, dlatego nowa technologia może być przytłaczająca. InstaShow ™ nie wymaga dodatkowej nauki poznawania technologii, szybko włączając się do rutyny codzienneej pracy. Wystarczy, że ktoś raz użyje intuicyjne InstaShow i razu wie, jak go używać do prezentacji.
InstaShow to rozwiązanie bezprzewodowe, które zapoczątkowuje możliwości współpracy w sieci, bez dodatkowych inwestycji w obiekt lub szkolenia. Każdy klient biznesowy, nawet nie posiadający infrastruktury WiFi, możne wdrożyć InstaShow dla pracowników i gości, aby cieszyć się prostą i szybką bezprzewodową prezentacją bez niezręcznych momentów konfigurowania, umożliwiając natychmiastową pracę zespołową dla inspirujących rezultatów.

BenQ_instashow_features
INSTASHOW-WDC10

Naciśnij przycisk by zacząć prezentację

Wystarczy jeden przycisk, InstaShow ™ to rozwiązanie które wystarczy podłączyć do laptopa źródłowego. To trwa zaledwie kilka sekund, aby rozpocząć bezprzewodową prezentację. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania, żadnego skonfigurowania czy uruchamiania aplikacji, brak przestojów i niewygodnej ciszy by po prostu zacząć produktywne spotkanie.

INSTASHOW-WDC10

Bez oprogramowania do konfiguracji czy aktualizacji

InstaShow znacznie zwiększa efektywność oraz elastyczność firm , oferując naturalny, intuicyjny sposób na prezentacje dla maksymalnie do szesnastu prezenterów. Prezentację można rozpocząć bez czekania i utraty cennego czasu na spotkanie. InstaShow znacznie zwiększa produktywność przedsiębiorstw poprzez oszczędność czasu i szybką pracę zespołową. Dodatkowo, ponieważ nie posiada potrzeby oprogramowania do konfiguracji lub aktualizacji InstaShow nie potrzebuje wsparcia działu IT.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10


Bardzo łatwe parowanie

Parowanie nadajnika z odbiornikiem jest bardzo łatwe. Wystarczy przytrzymać klawisz resetu na odbiorniku oraz na nadajniku przez 5s a urządzenie zrobi to samo. W przypadku gdy odbiornik jest zamontowany wysoko i nie ma do niego dostępu, proces parowania można przeprowadzić poprzez sieć LAN.

Szybkie przełączanie pomiędzy trybami: Prezentacja i Wideo

Nasza ekskluzywna funkcja InstaVideo optymalizuje ustawienia audiowizualne InstaShow do łatwego przełączania z trybu prezentacji do płynnego trybu wideo z przesyłem dźwięku, wystarczy kliknięcie przycisku z boku, bez konieczności wsparcia działu IT, plątaniny kabli i zmiany skomplikowanych ustawień oprogramowania. Pozwala to prezentującemu na szybkie dostosowanie wyświetlanych treści do osiągnięcia produktywnej wydajności w prezentacji i jakości 1080p Full HD wideo, użytkownicy mogą bez obaw łączyć tekst, wykresy, zdjęcia i multimedia wideo bez wahania do najbardziej efektywnych spotkań.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10

Kompatybilność z wszystkimi platformami

Nasze uniwersalne rozwiązanie umożliwia współpracę i dzielenie się bez granic. Użytkownicy InstaShow mogą swobodnie prezentować na dowolnym urządzeniu ze standardowym wejścia HDMI, z wykorzystaniem treści z szerokiej gamy urządzeń, takich jak laptopy, blue-ray lub DVD, odtwarzaczy multimedialnych, m.in. Apple TV, PS4 lub Xbox.

Ponadto wyłącznie InstaShow oferuje tryb rozszerzonego pulpitu w Windows i OS X w widoku prezentacji. Prezenterzy mogą sobie wyswietlać lub sporządzać notatki, zapisywać dane lub monitorować inne aplikacje podczas gdy prezentacja jest w toku, i nadal dostarczać inspirującą jakośc prezentacji.

INSTASHOW-WDC10

Zaufana Bezpieczna Platforma

128-bitowe szyfrowanie AES oraz protokół uwierzytelniania WPA2 zapewniają, że własność intelektualna korporacji pozostaje prywatna i bezpieczna i nie jest narażona na włamanie lub przypadkowe ujawnienie. Pomimo wysokiego poziomu bezpieczeństwa InstaShow zapewnia płynny i wysokiej jakości bezprzewodowy streaming prezentacji. Pozwala to prezenterom na wymianę poufnych informacji bez obawy o naruszenie bezpieczeństwa podczas prezentacji. InstaShow ™ obsługuje HDCP, aby wszystkie treści z zarządzaniem prawami cyfrowymi będą odtwarzane płynnie, bez opóźnień i komunikatów o błędach lub przerwaniach..

INSTASHOW-WDC10

Stabilne Połączenie WIFI

Proste i wygodne, ale również niezawodny. Nasze ekskluzywne funkcje automatycznego wyboru kanału WiFi i automatycznego ponownego połączenia pozwalają korzystać prezenterom z InstaShow, bez obawy o jakiekolwiek przerwy lub zakłócenia spowodowane przez niestabilne środowiska WiFi. Wyposażony w WiFi 802.11ac o wysokiej wydajności do 400Mbps, InstaShow zapewnia płynne bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie treści Full HD 1080p, nawet w środowiskach bezprzewodowych o dużym natężeniu.

Szybki czas reakcji przy Prezentacji Wideo i Dżwieku

Opóźnienie wyświetlania poniżej 100ms umożliwia naturalne, precyzyjne ruchy myszy, sprawne wyświetlanie animacji PowerPoint i przejść pomiędzy slajdami w prezentacji o profesjonalnym wyglądzie. Prezenterzy i uczestnicy mogą skupić się na merytorycznych punktach spotkania nie troszcząc się o sprawy techniczne.

Inteligentna zmiana ustawień rozdzielczości

Wykorzystując EDID, InstaShow automatycznie konfiguruje rozdzielczość źródła, aby dopasować urządzenie wyświetlające piksel po piksela dla doskonałego i czystego obrazy, niezależnie czy jest to projektor, ekran monitora lub telewizora. użytkownicy InstaShow mogą skupić się na spotkaniu, a nie regulacji ustawienia rozdzielczości lub wzywania wsparcia działu IT w celu dostosowania ustawień wyświetlania.

INSTASHOW-WDC10
INSTASHOW-WDC10

Współpraca ze wszystkimi urządzeniami

InstaShow zapewnia zintegrowane kodowanie i dekodowanie sprzętowe, zapewniając spokój na gwarantowanej wydajności bezprzewodowej prezentacji, niezależnie od możliwości systemu operacyjnego komputera źródłowego.

Realne Oszczędności Dzięki Inteligentnemu zarządzaniu energią.

InstaShow na wiele sposobów wpisuje się w standardy firm utrzymujących wysokie standardy ekologiczne i oszczędzania energii. Po pierwsze, tryb HDMI Standby przełącza InstaShow od zużycia energii do poziomu bliskiego zeru, wydłużając równocześnie żywotność sprzętu. Gdy urządzenie wyświetlające zostanie ponownie włączone, InstaShow budzi się automatycznie bez potrzeby używania oddzielnego pilota, szczególnie przydatna funkcja jeśli InstaShow jest zamontowany np. na suficie.

Ponadto InstaShow może być skonfigurowany tak, aby wejść w tryb Network Standby przy braku aktywności źródła w obrębie okreslonego przez użytkownika limitu czasu, przerywając transmisję HDMI i uruchamiając mechanizmy uśpienia na podłączonych urządzeniach wyświetlających, które zostaną ponownie właczone, gdy prezentacja bedzie kontunuowana. Zwiększa to oszczędność energii ale także wydłuża żywotność urzadzeń wyswietlających które pozostają wyłączone. Przy pracy z trybem BlankEco wbudowanym w projektoru BenQ oszczędności mogą osiągnąc nawet 50%*.

* Rzeczywiste oszczędności energii zależą od urządzenia wyświetlającego

 

Znajdź najlepszy InstaShow dla siebie
Model

WDC10 / WDC10C

WDC20 / WDC20C WDC30
Typ spotkania
Spotkanie w salce konferencyjnej

Spotkanie BYOD

Sala średniej wielkości

Spotkanie o charakterze poufnym

Duża sala

Standard Wi-Fi
Wi-Fi 5
Wi-Fi 5
Wi-Fi 6
Zasięg

8m

15m
30m
Rozdzielczość wyjściowa
1080p@60fps
4K@30fps
4K@60fps
BYOD

brak

AirPlay / Google Cast /

Aplikacj BenQ InstaShare

AirPlay / Google Cast /

Aplikacja BenQ InstaShare

Maksymalna liczba nadajników
16
32
64
Złącza nadajnika

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie) / USB-C

HDMI+ USB(zasilanie)
Szyfrowanie Wi-Fi
WPA2
WPA2
WPA3
Certyfikat bezpieczeństwa Wi-Fi
brak
brak

· CC EAL6+ (ISO/IEC 15408)

· FIPS 140-3

Inne
brak
Zwrotny przesył dotyku

· Zwrotny przesył dotyku

· Certyfikowana ochrona przed zarazkami

 

Specyfikacja Ogólna‎ image
Kolor‎ Czarny‎
Wspierane Platformy‎ Windows, MAC, Chrome. Każdy OS wspierający standard HDMI 1.4‎
Wyjścia Wideo‎ HDMI 1.4, ze wsparciem HDCP‎
Liczba klatek‎ 30-60 klatek/s w zależności od środowiska‎
Rozdzielczość Wyjściowa‎ Video: 1280x720 (720p), 1920x1080 (1080p)
PC: 800x600, 1024x768 (XGA), 1280x768,1280x800 (WXGA), 1280x1024, 1280x960, 1360x768, 1440x900, 1400x1050, 1680x1050‎
Rozdzielczość Wejściowa‎ Do 1920x1080‎
Liczba obsługiwanych nadajników‎ 16‎
Dżwięk‎ Stereo, Jakość Radiowa 16 bits 48KHz‎
Sieć Bezprzewodowa‎ IEEE 802.11ac, 5GHz, 2T2R‎
Prędkość Przesyłu‎ 400Mbps-867Mbps‎
Protokół Autoryzacji‎ WPA2 (WPA2-PSK (Pre-Shared key) / WPA2-Enterprise)‎
Bezpieczeństwo (szyfrowanie)‎ AES 128 bit‎
Zasięg‎ Maksymalnie 8m pomiędzy Nadajnikiem i Odbiornikiem‎
Zakres Temperatur‎ Działanie: od 0°C do +40°C (+32°F do +104°F)
Przechowywanie: od -10°C do +60°C (+14°F do +140°F)‎
Wilgotność‎ Działanie: od 10% do 80% wilgotności względnej, bez kondensacji
Przechowywanie: od 5% do 90% wilgotności względnej, bez kondensacji‎
Zawartość opakowania InstaShow‎ image
Nadajnik InstaShow‎ x2‎
Odbiornik InstaShow‎ x1‎
Stojak na dwa nadajniki‎ x1‎
Zasilający kabel USB‎ x1 (150cm, USB Type A 3.0, micro USB)‎
Kabel HDMI‎ x1 (80cm)‎
Kabel przedłużający USB‎ x1 (15cm), x1 (80cm)‎
Antena‎ x2 (Czarna)‎
Adapter montażowy‎ x1‎
Rzep mocujący (Czarny)‎ x1‎
Instrukcja szybkiego startu‎ x1‎
Informacje o zasadach bezpieczeństwa‎ x1‎
Dwustronna taśma‎ x1‎
Gumowe nóżki‎ x4‎
Śruby mocujące‎ x4‎
Nadajnik InstaShow‎ image
Kabel‎ USB Type A, Kabel HDMI‎
Przycisk Reset‎ x1‎
Przycisk trybu pracy‎ x1‎
Wskaźnik LED‎ *Czerwony (inicjalizacja), Zielony (połączony), Niebieski (prezentacja)‎
Zasilanie‎ DC 5V±10%, 0.9A‎
Zużycie Energii‎ Normal: 4.5W‎
Wymiary (WxHxD)‎ 84.5x189.55x19.9mm‎
Ciężar‎ 100g‎
Odbiornik InstaShow‎ image
Przycisk Zasilania‎ x1‎
Przycisk Parowania‎ x1‎
Złącze LAN‎ x1(10/100 Mbps)‎
Wyjście Wideo‎ x1 HDMI 1.4 (obraz i dźwięk)‎
Wskaźnik LED‎ *Czerwony (inicjalizacja), Zielony (połączony), Niebieski (prezentacja)‎
Złącze zasilania‎ x1 (micro USB)‎
Zasilanie‎ DC 5V±10%, 1.5A‎
Zużycie Energii‎ Normalny: 5W
Network Standby: 2W
HDMI standby: 0.02W‎
Wymiary (WxHxD) (bez gumowych nóżek)‎ 110x110x27mm (99mm z anteną), (bez gumowych nóżek))‎
Ciężar (z anteną)‎ 150g‎
Stojak na dwa nadajniki‎ image
Wymiary (WxHxD)‎ 85x97.5x170.4 mm‎
Ciężar‎ 630g‎
Opcja: Zestaw Kolejnych Nadajników InstaShow‎ image
Nadajnik InstaShow‎ x2‎
Stojak na dwa nadajniki‎ x1‎
Kabel Przedłużający USB‎ x1 (15cm), x1 (80cm)‎
Instrukcja szybkiego startu‎ x1‎
Informacje o zasadach bezpieczeństwa‎ x1‎
Uwagi‎ image
1‎ Dodatkowe informacje o wskaźniku LED znajdują się w podręczniku użytkownika.‎
2‎ Szybkość połączenia bezprzewodowego zależy od środowiska bezprzewodowego.‎
3‎ Można zakupić opcjonalny zestaw Nadajników InstaShow dla maksymalnie szesnastu użytkowników w sali konferencyjnej.

 

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend