• Amplituner Pioneer VSX534 (black)

VSX-534 ma nową, przyjazną dla użytkownika konstrukcję, ma o 12% cieńszy rozmiar niż poprzedni model, co ułatwia instalację, wskaźnik 4k oraz przyciski Personal Preset i Bluetooth Input na przednim panelu.

1999.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 4573211154207

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

b

gimage

Upmix Dolby Atmos/Dolby Surround

VSX-534 jest kompatybilny z konfiguracją 3.1.2-kanałową najnowszej kinowej platformy dźwiękowej Dolby Atmos. Możesz odtwarzać dźwięk zorientowany obiektowo w płynnych, zakrzywionych ruchach lub realistyczny trójwymiarowy ruch górnych głośników. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą Dolby Surround, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

Upmix DTS:X/DTS Neural:X

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby umożliwić nowe wciągające i interaktywne wrażenia dźwiękowe. Ponieważ DTS:X może automatycznie dostosowywać dźwięk do istniejących kanałów i systemu głośników, nie jest wymagany żaden konkretny układ głośników. Doświadcz wciągającego pejzażu dźwiękowego z niezwykle bogatym i realistycznym dźwiękiem. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą DTS Neural:X, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

Wirtualizacja wysokości Dolby Atmos

Podczas odtwarzania dowolnego formatu Dolby włączenie Dolby Atmos height Virtualizer umożliwia bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe, tworząc wirtualny efekt przestrzenny i górny z tradycyjnych układów głośników bez stosowania dodatkowych głośników przestrzennych lub górnych.

image

 

DTS Virtual:X

Dzięki DTS Virtual:X możesz cieszyć się trójwymiarowym, realistycznym dźwiękiem podobnym do DTS:X, bez konieczności stosowania górnych lub tylnych głośników. Technologia obsługuje od 2 do 7.1.4-kanałowych źródeł wejściowych, dostarczając dźwięk w układzie głośników od 2 do 5.1-kanałowych. DTS Virtual:X współpracuje ze wszystkimi kodekami DTS, w tym z DTS:X.

Gotowy standard wideo nowej generacji

VSX-534 obsługuje pass-through dla sygnałów HDR10, HLG (Hybrid Log-Gamma) i Dolby Vision. Po podłączeniu kompatybilnego urządzenia źródłowego możesz cieszyć się najnowszymi standardami wideo na kompatybilnym wyświetlaczu. Co więcej, wszystkie terminale HDMI obsługują 4K (60p/4:4:4/24-bit), szeroką gamę kolorów (BT.2020) i HDCP 2.2, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z aktualizacją do nowych urządzeń, a także ciesz się treściami premium, takimi jak filmy 4K z cyfrową ochroną przed kopiowaniem.

Automatyczne dostrajanie pomieszczenia MCACC

Stwórz optymalne środowisko akustyczne dzięki MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System) Pioneera, opracowanemu z wykorzystaniem wiedzy profesjonalnych studiów nagraniowych. Dzięki niestandardowemu mikrofonowi system automatycznie kompensuje różnice w wielkości głośników, poziomie i odległości oraz wyrównuje reakcję

image

Wyjście strefy B dla słuchawek bezprzewodowych

VSX-534 jest wyposażony w wyjścia audio strefy B do rozszerzenia dźwięku strefy głównej poprzez podłączenie bezprzewodowej stacji dokującej słuchawek. Możesz słuchać dźwięku odtwarzanego w salonie przez słuchawki bezprzewodowe.

Wbudowana technologia bezprzewodowa Bluetooth

Przesyłaj strumieniowo utwory z kompatybilnych urządzeń dzięki wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth (wersja 4.2 + LE). VSX-534 obsługuje profile A2DP/AVRCP z obsługą kodeków SBC/AAC. Naciskając przycisk Bluetooth na panelu przednim, możesz bezpośrednio uruchomić funkcję BT, nawet gdy urządzenie jest w trybie gotowości.

Wbudowana technologia bezprzewodowa Bluetooth®

Przesyłaj strumieniowo utwory z kompatybilnych urządzeń dzięki wbudowanej technologii bezprzewodowej Bluetooth® (wersja 4.2 + LE). VSX-534 obsługuje profile A2DP/AVRCP z obsługą kodeków SBC/AAC. Naciskając przycisk Bluetooth na panelu przednim, możesz bezpośrednio uruchomić funkcję BT, nawet gdy urządzenie jest w trybie gotowości.

image

Ustawienia osobiste

Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przez trzy sekundy przycisk Personal Preset na panelu przednim, aby zapisać bieżące ustawienia, takie jak poziom głośności i tryb słuchania. Można zarejestrować do trzech ustawień wstępnych i łatwo je przywołać za pomocą przycisku na panelu przednim lub pilota.

Ulepszenie dialogu

Dzięki tej wyjątkowej funkcji sterowania dźwiękiem w średnim zakresie możesz niezależnie regulować głośność w zakresie, w tym dialogów w filmach, za pomocą przycisku góra/dół na pilocie.

Informacje ekranowe dotyczące stanu audio/wideo

Wyświetlacz ekranu pokazuje teraz szczegółowe informacje wejściowe i wyjściowe dla odtwarzanej zawartości. Możesz więc zobaczyć, czy Twój film jest odtwarzany przez Dolby Vision, czy też przetwarza dźwięk Dolby Atmos lub DTS:X.

image

 

image
gg

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend