• Streamer Arcam ST60

Box color srebrny
No goods
7491.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 6925281969713
Leave your phone

Streamer Arcam ST60 

Bezproblemowe przesyłanie strumieniowe, wysokiej jakości dźwięk

ST60 to wysokowydajne źródło strumieniowe, które umożliwia strumieniowe przesyłanie dźwięku ze wszystkich głównych usług (Tidal, Qobuz, Spotify, Napster, Deezer itp.) Przez Cast lub Airplay2. Obsługuje również źródła UPnP.

Aby zapewnić jak najlepszy dźwięk, zespół inżynierów Arcama sięgnął po stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy ESS9038 o parametrach 32 bity i 192 kHz, należący do imponującej linii układów ESS Sabre, powszechnie uznawanych za złoty standard wśród audiofilskich przetworników cyfrowo-analogowych. Oprócz MQA, ST60 dekoduje również pliki AIFF, ALAC, FLAC i WAV, a także skompresowane starsze formaty. ST60 zapewnia również pełną kontrolę RS232, w tym Control4 i Crestron, dzięki czemu idealnie będzie się nadawał także do niestandardowych instalacji.

Cyfrowe łącza obejmują Ethernet, USB i Wi-Fi. Na tylnym panelu ST60 znajdują się zbalansowane wyjścia analogowe XLR i niezbalansowane, a także koaksjalne i optyczne wyjścia cyfrowe, co daje użytkownikom wszechstronny wybór, w jaki sposób mogą podłączyć swój streamer Arcama do wybranego wzmacniacza.

image

 

Dane Techniczne

 

4 wejścia cyfrowe
Symetryczne wyjścia analogowe XLR i single-ended RCA
Cyfrowe wyjścia optyczne i koaksjalne
GoogleCast, Airplay2, uPnP Streamer
Obsługa MQA
32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS9038K2M Sabre
Pełna kontrola I / P i RS232, w tym Control4 i Crestron
Całkowite zniekształcenia harmoniczne + szum = 0,0008%
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend