• Przetwotnik cyfrowo-analogowy Cambridge Audio Azur 851D

No goods
5990.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055300408075
Leave your phone

Azur 851D

Przetwotnik cyfrowo-analogowy

Muzykę cyfrową można dziś odtwarzać z wielu różnych urządzeń, ale przetworniki cyfrowo-analogowe stosowane w większości komputerów PC, MAC, laptopach i telewizorach nie są najwyższych lotów. A wystarczy przepuścić ten sam sygnał przez dwie, wysokiej klasy kości DAC i upsampler 2-giej generacji Adaptive Time Filtering, w które wyposażyliśmy 851D, by wydobyć z niego każdy, najdrobniejszy nawet detal by w końcu muzyka brzmiała tak jak powinna.

Azur 851DAzur 851DAzur 851DAzur 851D
imageimageimageimage

 

 

CZYSTY DŹWIĘK

Przetwornik 851D zbudowaliśmy wykorzystując całe nasze dotychczasowe doświadczenie zdobyte przy tworzeniu wielu urządzeń hi fi, oraz komponenty najwyższej jakości by zaoferować najlepsze brzmienie w swojej klasie. Możesz podłączyć do niego właściwie każde cyfrowe urządzenie grające a 851D sprawi, że zabrzmi ono jak nigdy wcześniej. Sygnał, niezależnie od jego źródła i rozdzielczości, trafia do upsamplera 2-giej generacji, zwanego Adaptive Time Filtering, który upsampluje go do postaci 24bitów/384kHz. Operacja ta pozwala pozbyć się niemal całkowicie jittera, a to sprawia, że muzyka brzmi znakomicie. Więcej o naszym rozwiązaniu zwanym ATF przeczytasz tu. here.

 

Upsamplowany sygnał muzyczny trafia następnie do dwóch DACów marki Analog Devices (to prawdziwie high-endowe kości przetworników cyfrowo-analogowych) pracujących w trybie dual differential, w którym każdy kanał jest przetwarzany przez osobną kość DAC. Dzięki wysoce precyzyjnej lokalizacji każdego instrumentu na scenie uzyskujemy niezwykle realistyczną stereofonię prezentacji.

Audiofilski układ elektroniczny naszego DACa jest w stanie dostarczać sygnał wysokiej jakości również dzięki znakomitemu zasilaniu opartemu na dużym, nisko-szumnym transformatorze toroidalnym.

image

BOGATY ZESTAW ZŁĄCZ

851D umożliwia podłączenie ogromnej ilości źródeł cyfrowych. Użytkownik dostaje do dyspozycji wejścia: TOSLINK, S/PDIF, BNC a także AES/EBU, a po dodaniu odbiornika bluetooth, BT100, DAC zyskuje możliwość odtwarzania muzyki wprost z urządzeń wyposażonych w BT. Urządzenie wyposażyliśmy również w asynchroniczne wejście USB, które wraz z dedykowanym sterownikiem umożliwia odtwarzanie muzyki wprost z komputera PC. Sygnał z każdego wejścia jest upsamplowany do postaci 24-bitów/384kHz co oznacza, że możesz podłączyć do naszego DACa mnóstwo różnych urządzeń takich jak: telewizor, streamer, stacja dokująca smartfona, czy komputer i rozkoszować się wyjątkową jakością muzyki wysokiej rozdzielczości z każdego z nich.

CYFROWY PRZEDWZMACNIACZ

Dzięki wysokiej klasy wyjściom analogowym XLR i RCA możesz połączyć swój 851D z w pełni kompatybilną integrą 851A, do której możesz podłączyć kolejne, analogowe źródła dźwięku. 851D wyposażyliśmy także w cyfrową regulację głośności dzięki czemu możesz używać go w roli cyfrowego przedwzmacniacza - wystarczy podłączyć go bezpośrednio do naszej końcówki mocy, 851W, lub do pary aktywnych kolumn by zbudować w ten sposób kompletny, świetnie brzmiący system.

FILTRY CYFROWE

851D wyposażyliśmy w trzy filtry cyfrowe: liniowy (linear), minimalny (minimum) i stromy (steep) oraz daliśmy użytkownikowi możliwość wybór jednego z nich w celu uzyskania preferowanego brzmienia.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend