• Projektor Optoma DX318e

No goods
1649.00
Enter your email
Shipping within 3 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387662131.
Leave your phone

Projektor Optoma DX318e

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Biznesowe prezentacje o dużej jasności

Wyświetl jasne i żywe prezentacje bez wysiłku o każdej porze dnia, dzięki biznesowemu modelowi DX318e. Zaprojektowany do sal konferencyjnych i klas lekcyjnych, DX318e oferuje niesamowitą kolorystykę, długą żywotność lampy i energooszczędne funkcje, aby zapewnić niski całkowity koszt posiadania.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym trybom lampy można zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%. Każdy tryb ma również pozytywny wpływ na żywotność lampy, obniżając jednocześnie całkowity koszt posiadania i redukując konserwację. Mogą wystąpić sytuacje, gdy projektor pozostanie uruchomiony, gdy nie jest używany. By oszczędzać energię, funkcja "automatycznego wyłączania" automatycznie wyłącza projektor po określonym czasie, jeśli nie jest używany. Kontroluj swoją prezentację z funkcją Wyciszenie Eko AV. Przenieś uwagę widzów poza ekran zaciemniając obraz, gdy nie jest on potrzebny. Dodatkowo natychmiast zmniejsza on zużycie energii do 70%, przedłużając przy okazji żywotność lampy.

Ten projektor można łatwo połączyć z wieloma wejściami, wbudowanym głośnikiem i zasilaniem USB. Idealny do podłączania urządzeń HDMI, takich jak Optoma HDCast Pro i Google Chromecast lub laptop, komputer PC lub odtwarzacz Blu-ray, aby wyświetlać wyraźne obrazy z dźwiękiem.

 

DX318e


Podstawowe parametry

Jasność: 3600 ANSI Lumenów
Kontrast: 20 000:1
Rozdzielczość: XGA 1024 x 768
Żywotność źródła światła: do 15000 godzin 


Ważne cechy 

  • Wysoka jasność w segmencie biznesowym
  • Obsługa 3D
  • Łatwa instalacja

 

 

Brightness ANSI (lumen) 3600
Resolution (px) 1024 x 768
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend