• Projektor Epson LS-12000B

Projektor laserowy 4K Ciesz się wrażeniami z oglądania na dużym ekranie we własnym domu dzięki laserowemu projektorowi 4K, HDR10+ w technologii 3LCD firmy Epson

23419.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946700731.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor Epson EH-LS12000B

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

image

Fani filmów z pewnością zachwycą się tym imponującym projektorem. Połączenie nowoczesnych technologii pozwala uzyskać wyjątkową jakość obrazu dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu dynamicznego 2 500 000:1, rozdzielczości 4K (8,3 mln pikseli), 3LCD i laserowemu źródłu światła z obsługą HDR10+. Dzięki możliwości przesunięcia obiektywu i zoomu można łatwo uzyskać dokładny obraz.

Najwyższa jakość obrazu

Wzbogać swoje kino domowe dzięki temu projektorowi o rozdzielczości 4K. Technologia 3LCD firmy Epson pozwala uniknąć efektu tęczy i cieszyć się żywymi kolorami dzięki jednakowo wysokiemu natężeniu światła barwnego i białego (2700 lumenów). Wsparcie HDR10+ pozwala uzyskać dodatkowe szczegóły i głębię, dzięki czemu kolory są naturalne i jednocześnie bogatsze. Co więcej, dostrzeżesz niewiarygodnie wyraźne szczegóły w ciemniejszych częściach ekranu dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu 2 500  000:1 zapewniającemu głęboką czerń. Dzięki interpolacji klatek 4K, superrozdzielczości 4K i adaptacyjnej korekcji gamma/automatycznej korekcji kontrastu, najlepsze doznania kina domowego są na wyciągnięcie ręki.

image

Wyjątkowo trwałe rozwiązanie

Bardzo trwałe laserowe źródło światła zapewni niższe zużycie energii i pozwoli Ci cieszyć się domową rozrywką nawet przez 10 lat¹.

Łatwy i trwały montaż

Uważamy, że korzystanie z projektora domowego nie powinno być trudniejsze od obsługi telewizora. Instalacja jest prosta i precyzyjna dzięki optyce z silnikiem, w tym zmotoryzowanemu zoomowi optycznemu 2,1x, elektronicznemu ustawianiu ostrości i przesunięciu obiektywu o ±96,3% w pionie i ±47,1% w poziomie.

image

Ulepszone elementy sterowania

Wyświetlanie filmów w odpowiedniej proporcji obrazu jest łatwe dzięki możliwości zapisaniu dziesięciu ulubionych formatów. Projektor jest również zgodny z oprogramowaniem do kalibracji Calman.

Kluczowe cechy

  • Imponująco ostry obraz: Rozdzielczość 4K (8,3 mln pikseli) i obsługa HDR10+
  • Płynne, dynamiczne obrazy: Interpolacja klatek 4K i superrozdzielczość 4K
  • Wyjątkowo trwałe rozwiązanie: Laserowe źródło światła zapewnia rozrywkę nawet przez 10 lat1
  • Układ optyczny z silnikami: Zmotoryzowany zoom, regulacja ostrości i przesunięcia obiektywu
  • Szeroki zakres przesunięcia obiektywu: ±96,3% w pionie i ±47,1% w poziomie

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend