• Projektor Epson EB-PU2216B

Projektor laserowy 16 000 lm EB-PU2216B to bardzo lekki i kompaktowy projektor 3LCD o dużej jasności. Model EB-PU2216B zapewnia użytkownikom istotne korzyści, takie jak mniejszy rozmiar i waga, łatwiejsza instalacja i konfiguracja, uproszczona konserwacja oraz doskonała jakość obrazu. Ten ultralekki kompaktowy projektor laserowy został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w bardzo dużych pomieszczeniach, podczas imprez czy koncertów oraz w salach konferencyjnych, gdzie, za jego pomocą, można tworzyć zapadające w pamięć wrażenia z projekcji.

109990.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946703237.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Niewielkie rozmiary i nieduża waga

Mniejsza waga i rozmiar sprawiają, że projektor jest łatwiejszy w przechowywaniu, transporcie i instalacji, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie oraz koszty robocizny i dostawy.

Znakomita jakość obrazu

Ten projektor 3LCD wysokiej jasności oferuje rozdzielczość WUXGA z optymalizacją 4K i HDR, zapewniając bogactwo szczegółów i doskonale ostre obrazy.

Wszechstronność

Model EB-PU2216B jest wyposażony w funkcje umożliwiające prostą instalację, stacking, swobodne ustawienie obiektywów i monitorowanie parametrów podczas pracy. Zapewniają wbudowane przetwarzanie obrazu, co jest szczególnie przydatne w przypadku stackowania projektorów bez użycia komputera. Oznacza to, że można połączyć moc dwóch projektorów, praktycznie podwajając jasność obrazu, bez używania dodatkowego sprzętu.

Niezawodność

Projektor jest ponadto bardziej pyłoodporny — silnik optyczny oraz laserowe źródło światła są hermetycznie zamknięte, dzięki czemu nie dochodzi do zanieczyszczenia kurzem i zapewniona jest ich większa trwałość.

Najważniejsze cechy

  • Ultralekki i kompaktowy Łatwy transport, instalacja i magazynowanie
  • Oszałamiające wyświetlanie obrazów 16 000 lm, technologia optymalizacji 4K, rozdzielczość WUXGA
  • Prosta obsługa Prosta instalacja, stacking, elastyczność i kontrola obiektywów
  • Bezobsługowa niezawodność w działaniu Udoskonalona, pyłoodporna konstrukcja. Certyfikat IP5x
  • Korzyści dla środowiska Niższy pobór mocy, mniejsze opakowanie, mniejsza waga
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend