• Projektor Benq LX820ST

Projektor Laserowy BlueCore z Krótkim Rzutem, WXGA | LW820ST Nieprzerwana Nauka Dzięki Długotrwałej Projekcji.

No goods
10750.20
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
Leave your phone

Projektor Benq LX820ST

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Nieprzerwana Nauka Dzięki Długotrwałej Projekcji.
BenQ, światowy lider w technologii DLP, jest liderem w dziedzinie interaktywnych projektorów, które charakteryzują się innowacyjną technologią laserową BlueCore ™ i doskonałą odpornością na kurz, co zapewnia doskonałą jakość obrazu i bezobsługową pracę. BenQ LX820ST / LW820ST wykorzystują niezrównane właściwości laserowego źródła światła, aby osiągnąć optymalną wydajność, długotrwałą niezawodność, energooszczędność i przyjazny dla środowiska wybór dla wiodących szkół.
Doskonała Jasność

Precyzyjne, Wysokowydajne Żródło Światła Laserowego

Bezodbiciowe ułożenie diod laserowych BlueCore zwiększa strumień świetlny w tunelu, podnosząc skuteczność świetlną do 3,600 lumenów

Doskonałe Działanie

Dodatkowe Żółte koło kolorów

Podwójne zsynchronizowane koło kolorów BlueCore wykorzystuje dodatkowy segment żółty, stymulujący precyzyjne widma optyczne barw RGBY w celu uzyskania optymalnej wydajności chromatycznej.

Doskonała Trwałość

Hermetycznie uszczelniony chip DLP

Czip DLP, składający się z ponad dwóch milionów mikroluster, które odbijają czyste światło przez koło kolorów, jest hermetycznie uszczelniony, aby wytrzymać ciepło przez ponad 100,000 godzin bez degradacji.

Doskonała Konstrukcja Chroniąca Przed Kurzem Przedłużająca Żywotność Projektora

BenQ LW820ST jest zaprojektowany z technologią Dust GuardTM zawierającą uszczelnione moduły laserowe, aby chronić bank lasera. Ten zamek i klucz konstrukcja hermetycznie uszczelnia silnik lasera przed kurzem*, aby przedłużyć żywotność projektora.

Uszczelniony silnik dla laserowego źródła światła

Dzięki całkowicie zamkniętemu laserowemu źródłu światła i innowacyjnej konstrukcji uszczelnionego silnika zasilanego przez technologię BenQ Dust Guard™, projektory edukacyjne BlueCore gwarantują 20,000 godzin bezobsługowej pracy, aby uniknąć dodatkowych wydatków na wymianę lamp i konserwację. Laserowe źródło światła jest odporne na zanik jasności, dzięki czemu projektory BenQ zapewniają wysoką jasność obrazu przez lata użytkowania.

 

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend