• Optoma ZW350ST

Ultra kompaktowy jasny laserowy projektor krótkiego rzutu, rozdzielczość WXGA, obraz 100" z nieco ponad 1 metra

6281.00
Shipping within 5 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387666788.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Ultra kompaktowy jasny laserowy projektor krótkiego rzutu, rozdzielczość WXGA, obraz 100" z nieco ponad 1 metra

ZW350ST to jak dotąd najbardziej kompaktowy i uniwersalny projektor laserowy WXGA DuraCore firmy Optoma. Model ZW350ST o jasności 3600 lumenów został zbudowany z myślą o bezobsługowej ciągłej pracy do 30 000 godzin, a jego niewielkie i lekkie wymiary sprawiają, że jest o 34% mniejszy niż jakikolwiek inny projektor z serii Optoma, oferując elastyczną instalację w praktycznie dowolnej orientacji i miejscu.
Zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska, ZW350ST zmniejsza zużycie energii nawet o 47% w porównaniu z typowym projektorem Optoma opartym na lampie. Ponadto technologia laserowa utrzymuje jasność i nasycenie kolorów przez dłuższy czas, zapewniając doskonałą jakość obrazu i długą żywotność produktu bez konieczności rutynowej wymiany lampy. Optoma zminimalizowała rozmiar projektora, aby zmniejszyć logistyczny wpływ na środowisko, obniżyć poziom CO2 i zmniejszyć ogólny ślad węglowy.
ZW350ST jest również pierwszym projektorem z linii produktów Optoma których opakowania wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu i wielokrotnego użytku.

 

Ten bogaty w funkcje projektor ma również wbudowany głośnik oraz sterowanie po RS232 dla maksymalnej kontroli i monitorowania, dzięki czemu idealnie nadaje się do sal konferencyjnych szkolnych, średniej wielkości obiektów wystawienniczych, imprez i targów.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend