• Monitor Samsung WM55B Flip 4

Samsung Flip 4 WM55B cyfrowy flipchart 55-calowy wyświetlacz UHD z funkcją dotykową - do optymalnego wykorzystania w klasie lub sali konferencyjnej Szybka reakcji na dotyk wynosząca zaledwie 6,7 ms Bardzo niska latencja dotykowa wynosząca zaledwie 26 ms zapewnia płynne i naturalne pisanie Ulepszona łączność dzięki opcjonalnej przystawce zawierającej port USB-C 3 w 1. Jednoczesne połączenie bezprzewodowe do 4 urządzeń za pomocą SmartView+ Wiele opcji wprowadzania danych dzięki pasywnemu rysikowi Bezprzewodowe wyświetlanie obrazu i treści wideo ze smartfonów, tabletów i komputerów PC dzięki funkcji screen mirroring, SmartView+ i Apple Airplay Korzystanie z Microsoft Office 365 poprzez aplikację przeglądarkową

6999.00
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 8806094472486

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Samsung Flip 4 WM55B cyfrowy flipchart

Złącza przednie (przez opcjonalny panel połączeniowy): 2x USB-A (1x wewnętrzne, 1x zewnętrzne), 1x USB-B (upstream, zewnętrzne), 1x touch-out, 1x HDMI In, 1x USB-C (bez P/D) 

 

 

 

Złącza z tyłu: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB 2.0 (typ A), Audio Out (jack 3,5 mm), RS-232C (jack 3,5 mm), 1x Touch Out (USB typ B), Ethernet (RJ-45)

Lepsza interakcja
Szybki i wielodotykowy

Flip Pro zapewnia najlepsze w branży opóźnienie na poziomie zaledwie 26 ms, a zastosowana logika predykcji zapewnia realistyczne, płynne rysowanie z 2 048 punktami grubości wbudowanymi bezpośrednio w wyświetlacz, aby uwolnić kreatywność. Ponadto, Flip Pro umożliwia wielodotykowość dla nawet 20 osób, co zwiększa interaktywność.

Błyskawiczne wprowadzanie pomysłów w życie
Intuicyjne pisanie i rysowanie

Pomysły ożywają natychmiast na Flip Pro dzięki trybowi pióra i pędzla, który zapewnia rzeczywiste doświadczenie pisania, podczas gdy elastyczne wymazywanie wymaga jedynie przeciągnięcia palcem lub dłonią. Szybkie menu narzędzi i palet zapewnia przepływ kreatywności, a przycisk toggle łatwo włącza nową warstwę notatek UI.

Pozostań w kontakcie z dowolnego źródła
Wszechstronna łączność

Flip Pro oferuje wiele opcji łączności, w tym USBHDMI i DP. Edukatorzy mogą podłączyć dowolne urządzenie, aby uzyskać dostęp do treści i wyświetlić informacje na większym ekranie. Mogą też łączyć się z siecią i innymi urządzeniami za pośrednictwem portu LAN i bezprzewodowego screen mirroringu.

Jedno połączenie dla trzech funkcji
3-in-1-USB-C-Anschluss

Łączność zwiększa port USB-C 3 w 1, który umożliwia lustrzane odbicie ekranu, sterowanie dotykiem i ładowanie urządzeń zewnętrznych (maks. 15 W). Edukatorzy mogą łatwo podłączyć urządzenie do portu USB Type-C, aby bez kłopotu tworzyć interaktywne i wciągające lekcje.

Udostępnianie za pomocą AirPlay 2

Flip Pro jest zintegrowany z AirPlay 2, dzięki czemu nauczyciele i uczniowie mogą prezentować na dużym ekranie, zwiększając widoczność i zaangażowanie w większych przestrzeniach. Ustawienie podwójnego bezprzewodowego wyświetlacza gwarantuje, że żaden uczeń nie przegapi ważnych informacji, co zachęca do współpracy.

Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie wielu urządzeń z SmartView+.

SmartView+ pozwala na bezprzewodowe podłączenie do 50 urządzeń do interaktywnego wyświetlacza w tym samym czasie i umożliwia wielokrotne oglądanie na maksymalnie czterech ekranach. Ta bezprzewodowa funkcja udostępniania ekranu jest idealna dla większych sal konferencyjnych i klas cyfrowych.

Dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz z dowolnego miejsca pracy

Dzięki przestrzeni roboczej zabezpieczonej przez Knox, Flip Pro umożliwia łatwy dostęp do zdalnych komputerów, dysków sieciowych i aplikacji innych firm, takich jak Office 365, VMWare i Boxlight MimioConnect. Zapewnia to efektywność z każdego miejsca i nieprzerwany przepływ pracy dla nauczycieli i uczniów.
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend