• Monitor Samsung BS43T-G

Sero for Business charakteryzuje się nowoczesnym i oszczędzającym miejsce designem, który tworzy dopracowaną estetykę dla każdej firmy. Jego smukłe funkcje otwierają świat możliwości prezentacji treści.

No goods
7000.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806094201246
Leave your phone

OPIS PRODUCENTA

Odkryj nowe możliwości prezentowania treści w swojej firmie

Ekran z serii QBB łączy w sobie ulepszone funkcje profesjonalne, usprawnioną konfigurację i łatwość obsługi oraz doskonale estetyczny design, by podnieść poziom każdego środowiska biznesowego. Wzmacnia innowacyjność i wydajność - od efektywniejszej współpracy po prezentowanie bogatych treści w nowych formatach - by pomóc firmom realizować ich cele.

image

Zachwyć się realistyczną ekspresją kolorów

Każdy obraz jest bardziej wciągający dzięki miliardowi odcieni kolorów. Technologia Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne obrazy, pozwalając klientom dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

image

Smukła konstrukcja efektywnie wykorzystująca przestrzeń

Wąskie ramki i symetryczna budowa urządzenia zapewiają bezproblemowe wkomponowanie się w każde otoczenie, prostą instalację i uruchomienie. By zapewnić maksymalną oszczędność miejsca, wszystkie złącza są skierowane na zewnątrz, dzięki czemu ekran można zawiesić blisko każdej ściany.

image

Doświadczaj wrażeń wizualnych bez przeszkód

Wyświetlacz QBB znakomicie wkomponowuje się w każde otoczenie biznesowe. Dzięki schludnemu ukryciu przewodów oglądający skupia maksymalną uwagę na ekranie, a nie na jego zewnętrznym wyglądzie.

image

Połączenia konferencyjne bez skomplikowanego procesu instalacji

Połącz się ze współpracownikami bez pośrednictwa innych dodatkowych urządzeń. Wyświetlacze z serii QMB posiadają wbudowane rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Obsługuje ono najpopularniejsze aplikacje do prowadzenia rozmów wideo z wykorzystaniem kamery z wejściem USB.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend