• Monitor LG 55VH7J-H

Ściana wideo z cienką ramką FHD 55" 700 nitów

21683.00
Shipping within 7 days
Shipment price On request
EAN 8806091407658

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Artystyczna wizja, wciągająca jakość

Monitor LG 55VH7J-H

Duży ekran z wyjątkowo cienką ramką

Ultracienka ramka o szerokości 1,74 mm (ramka panelu do ramki panelu) radykalnie zmniejsza wpływ oprawy na odbiór obrazu oraz zapewnia wciągające efekty bez przerw na ścianie wideo złożonej z wielu ekranów.

* Ramka o odstępie 1,74 (ramka panelu do ramki panelu) została zweryfikowana przez Nemko, globalną instytucję testującą sprzęt elektroniczny i wydającą certyfikaty.

 Monitor LG 55VH7J-H

Redukcja przerw w obrazie

Model VH7J-H zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.

 Monitor LG 55VH7J-H

Większy kąt widzenia

Duże ekrany zazwyczaj umieszcza się powyżej linii ludzkiego wzroku. Szeroki półkąt luminancji (40˚) zapewnia wysoką jakość obrazu ściany wideo. Kąt widzenia w urządzeniach z serii VH7J-H pozwala zachować żywe kolory bez jakichkolwiek zniekształceń barw.

Monitor LG 55VH7J-H

Szeroki kąt widzenia

Technologia produkcji matryc IPS firmy LG pozwala na stabilną i płynną kontrolę ciekłego kryształu, co zapewnia wysokiej jakości obraz pod każdym kątem. Dlatego urządzenia z serii VH7J-H lepiej przyciągają uwagę realistycznymi kolorami, które nie tracą na jakości pod żadnym kątem.

 Monitor LG 55VH7J-H

Łatwa regulacja kolorów

W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu za pomocą pilota co 100K.

Monitor LG 55VH7J-H

Łatwa regulacja balansu bieli

W konwencjonalnych ścianach wideo balans bieli można regulować tylko w „pełnym trybie bieli", natomiast w VH7J-H można modyfikować każdą wartość skali szarości, co pozwala na bardziej szczegółową regulację bieli.

 Monitor LG 55VH7J-H

Wysoka wydajność i skalowalność

Dzięki wbudowanemu układowi SoC i inteligentnej platformie Signage webOS model VH7J-H może wykonywać kilka zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS obsługuje technologię HTML5 i zawiera pakiet SDK (Software Development Kit), co znacznie ułatwia tworzenie i optymalizację aplikacji sieciowych.

Monitor LG 55VH7J-H

Elastyczne tworzenie treści

Za pomocą aplikacji sieciowych można odtwarzać cztery filmy naraz* oraz można dodawać efekty animacyjne, takie jak skalowanie czy rotacja, za pomocą efektów przejścia CSS (Cascading Style Sheets). Dostępne jest także strumieniowanie w czasie rzeczywistym*, które umożliwia organizację i zróżnicowanie treści bez ograniczeń pojemnościowych.

 Monitor LG 55VH7J-H

Intuicyjna struktura menu

Strukturę menu zoptymalizowano pod kątem zastosowań komercyjnych. Ułatwia pracę i grupuje podobne funkcje, dzięki czemu stanowi łatwy w obsłudze i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie musi poznawać funkcji menu oraz uczyć się zarządzania ekranami metodą prób i błędów.

Monitor LG 55VH7J-H

Graficzny interfejs w pionie

Konwencjonalny graficzny interfejs użytkownika został zaprojektowany dla telewizorów w orientacji poziomej, przez co menu ekranowe (OSD) w trybie pionowym nie wyglądało najlepiej. W modelu VH7J-H menu OSD jest odpowiednio dostosowane do formatu 9:16 i wykorzystuje powiększone czcionki, tworząc komfortowe środowisko do efektywnej pracy.

 Monitor LG 55VH7J-H

Osłona

Ściany wideo są instalowane w różnych miejscach, przez co nie da się uniknąć ekspozycji na kurz i wilgoć, które z czasem mogą pogarszać jakość działania. Powłoka konformalna na płycie obwodu głównego (płycie zasilania) znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia przez takie czynniki środowiskowe, chroniąc urządzenie przed solą, kurzem, proszkiem żelaza, wilgocią itd.

 Monitor LG 55VH7J-H

Certyfikat EMC Klasa B

Ekrany VH7J-H mają certyfikat EMC Klasy B wymagany dla urządzeń przeznaczonych do użytku domowego oraz w obiektach biznesowych, przemysłowych i handlowych. Dlatego może być wykorzystywany także w mniejszych przestrzeniach, takich jak pomieszczenia konferencyjne, sale spotkań itp.

 Monitor LG 55VH7J-H

Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

 Monitor LG 55VH7J-H

Możliwość łączenia szeregowego

Połączenie szeregowe przez LAN umożliwia sterowanie ścianami wideo, ich monitorowanie, a nawet aktualizację ich oprogramowania. Ponadto dzięki łączeniu szeregowemu w jakości UHD przy użyciu portów HDMI i DisplayPort z łatwością można stworzyć ścianę wideo UHD bez użycia technologii DisplayPort MST.

 Monitor LG 55VH7J-H

Certyfikat IP5x

Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest chroniony przed kurzem, który może pogarszać jego działanie.

 Monitor LG 55VH7J-H

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend