• Monitor Interaktywny Optoma - 5862RK 3840 x 2160 86"

Creative Cast Pro do bezprzewodowej współpracy Wydajne wielofunkcyjne urządzenie z czterordzeniowym procesorem Zintegrowana aplikacja menedżera plików dla łatwego dostępu do wszystkich dokumentów Kompatybilność z Optoma Management Suite (OMS) Wzmocnione funkcje płynnego pisania i interaktywne dzięki Creative Board Rysik umożliwiający szybki dostęp do Creative Board lub dodawanie adnotacji

19399.00
Shipping within 7 days
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387665774

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Nowe płaskie monitory interaktywne klasy premium z serii Creative Touch 5 oferują doskonałe funkcje współpracy i łączności dla każdej sali lekcyjnej lub biznesowej. Preinstalowane jest najwyższej klasy oprogramowanie do współpracy bezprzewodowej Creative Cast Pro, które umożliwia bezproblemową współpracę z wielu różnych urządzeń. Dołączone pióro Quick Draw natychmiast aktywuje aplikację tablicy, oszczędzając czas i energię poświęcane na ręczne przełączanie trybów.


Dzięki eleganckiej, smukłej i wysokiej jakości konstrukcji seria 5 bez problemu wkomponuje się w każde otoczenie. Ekran ma szczelinę powietrzną o szerokości 0-0,8 mm zapewniającą naturalną funkcjonalność dotykową, dzięki czemu można pisać wyraźnie i pewnie z większą dokładnością. Planowanie sal konferencyjnych ułatwiają dołączone widget i aplikacja Joan Meeting Widget oraz narzędzie kalendarza współpracy, które bezproblemowo współpracuje z popularnymi kalendarzami, aby bezpośrednio określać dostępność sal konferencyjnych. Rezerwuj spotkania bezpośrednio na miejscu lub za pomocą istniejącego kalendarza biurkowego i telefonu komórkowego.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend