• Kolumny głośnikowe Quadral Rhodium 500 White

3400.00
Shipping within 24 hours
Shipment price On request
EAN 4008880651509

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

RHODIUM 500 - Kolumna głośnikowa podłogowa ( para )

Egzemplarz ekspozycyjny w idealnym stanie

Niemiecka firma Quadral wprowadzi do swojej oferty nową serię kolumn głośnikowych - RHODIUM. Szczupłe, strzeliste i purystyczne konstrukcje, przekonują wyglądem, wykonaniem i jakością oferowanego dźwięku.

Zastosowane przetworniki wyposażone są w membrany polipropylenowe powlekane tytanem, co w połączeniu z przednim tunelem bass reflex, gwarantuje potężny i wielkowymiarowy dźwięk. Wraz z aluminiową kopułką wysokotonową, kolumny mimo niewielkich akceptowalnych rozmiarów, potrafią napełnić ekscytującym dźwiękiem niemal dowolną przestrzeń.

Kolumny linii RHODIUM to wszechstronne przetworniki. Dźwięk wytwarzany w stereofonii, dzięki smukłym obudowom z łatwością odrywa się od głośników tworząc realistyczną trójwymiarową scenę. W instalacjach kina domowego, dzięki zastosowaniu takich samych przetworników we wszystkich kolumnach, dźwięk jest precyzyjny, zrozumiały i homogeniczny.

Niewielkie gabaryty, matowe, skromne i eleganckie wykończenie, pozwolą wtopić się kolumnom w dowolnie zaprojektowane wnętrze. Magnetyczna maskownica z tkaniny precyzyjnie pokrywająca całą przednią ściankę i duże polerowane kolce wzmacniają wrażenia wizualne i przyczyniają się do polepszenia jakości reprodukowanego dźwięku. Wszystkie kolumny serii wyposażone są w solidne metalowe gniazda przyłączeniowe.

 

PARAMETRY PODSTAWOWE
Moc ciągła 100 W
Moc szczytowa 150 W
Skuteczność 87 dB
Impedancja 8 Ω
Pasmo przenoszenia 35-38000 Hz
image DANE SZCZEGÓŁOWE
Częstotliwość podziału zwrotnicy 2500
image PARAMETRY GŁOŚNIKÓW
Głośnik wysokotonowy 25 mm Ø Alu-dome
Gł. niskotonowy 2 x 155 mm Ø Titanium-PP
image KONSTRUKCJA
Rodzaj Dwudrożna
Typ obudowy Bassreflex
Wysokość 890 mm
Szerokość 145 mm
Głębokość 282 mm
There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend