• Amplituner Pioneer VSXLX505 (black)

VSX-LX505 tworzy pejzaż dźwiękowy IMAX® Enhanced i Dolby Atmos®/DTS:X idealnie skalibrowany z Advanced MCACC, a nawet zapewnia podobne efekty dźwiękowe z Dolby Atmos Height Virtualizer bez dodatkowych głośników surround. Ciesz się spektaklami zgodnymi ze standardami wideo/gier nowej generacji dzięki obsłudze HDMI 2.1*1 z 8K, VRR, ALLM, QFT pass-through lub przesyłaj strumieniowo utwory w całym domu dzięki Multi Zone Music, systemowi SONOS, wbudowanemu Chromecastowi, DTS Play -Fi® i Apple AirPlay 2. Nie zapominaj, że posiada również funkcję Powered Zone 2/Zone 3 Audio, odtwarzanie DSD 11,2/5,6/2,8 MHz z konwersją PCM, 2 wyjścia HDMI i certyfikat Roon Tested.

5999.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4573211159240.

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

 

image

Ulepszony IMAX

VSX-LX305 posiada certyfikat IMAX Enhanced, który zapewnia dynamiczny i przyprawiający o zawał serca dźwięk prezentowany przez DTS zgodnie z zamierzeniami filmowca oraz zapewnia wciągające wrażenia w kinie domowym.

Upmix Dolby Atmos®/Dolby Surround

Dodając zewnętrzny wzmacniacz, 9,2-kanałowy amplituner AV można rozszerzyć do dekodowania 11-kanałowego w celu obsługi 7,2,4-kanałowej konfiguracji Dolby Atmos®. Możesz odtwarzać dźwięk zorientowany obiektowo w płynnych, zakrzywionych ruchach lub realistyczny trójwymiarowy ruch górnych głośników. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą Dolby Surround, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

Upmix DTS:X®/DTS Neural:X

 

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby umożliwić nowe wciągające i interaktywne wrażenia dźwiękowe. Dodając zewnętrzny wzmacniacz, 9,2-kanałowy amplituner AV można rozszerzyć do dekodowania 11-kanałowego w celu obsługi systemu surround 7,2,4-kanałowego. Doświadcz wciągającego pejzażu dźwiękowego z niezwykle bogatym i realistycznym dźwiękiem. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą DTS Neural:X, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

image

 

 

Wirtualizacja wysokości Dolby Atmos

Podczas odtwarzania dowolnego formatu Dolby, włączenie Dolby Atmos Height Virtualizer umożliwia bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe, tworząc wirtualny efekt przestrzenny i górny z tradycyjnych układów głośników bez stosowania dodatkowych głośników przestrzennych lub górnych.

Apple AirPlay 2

Apple AirPlay 2 pozwala bez wysiłku przesyłać strumieniowo muzykę lub podcasty do głośników w całym domu za pomocą dowolnego urządzenia Apple lub za pomocą Siri, a wszystko pozostaje w doskonałej synchronizacji.

Zaawansowane automatyczne dostrajanie pomieszczenia MCACC z automatyczną kontrolą fazy Plus

 Zaawansowany MCACC dostosowuje dźwięk do pomieszczenia odsłuchowego i głośników, a także tworzy czystszy dźwięk, tłumiąc fale stojące, które występują między ścianami lub sufitem a podłogą. Pomiary do dziewięciu pozycji można zapisać dla szerokiego obszaru odsłuchu. Funkcja Auto Phase Control Plus* dokonuje analizy różnicy faz w czasie rzeczywistym i automatycznie kompensuje odstęp między sygnałami LFE i głównymi, zapewniając mocne basy i czysty dźwięk o wysokiej częstotliwości.

image

 

image

Współpracuje z systemem SONOS

Wprowadzając VSX-LX305 do ekosystemu Sonos za pomocą Connect lub Port, możesz odtwarzać muzykę lub dowolne źródło dźwięku w swojej aplikacji Sonos. Po wybraniu trybu „Volume Pass Through" w ustawieniach aplikacji Sonos będziesz mógł kontrolować głośność urządzenia za pomocą aplikacji Sonos lub samodzielnie. Ciesz się odtwarzaniem wysokiej jakości z amplitunera AV przez aplikację Sonos, tak jak w przypadku ulubionego systemu Sonos.

*Obsługiwane jest połączenie maksymalnie 3 urządzeń Sonos.

Zasilana strefa 2/strefa 3

Dzięki funkcji zasilania VSX-LX305 może bezpośrednio napędzać głośniki w innych pomieszczeniach, bez potrzeby stosowania oddzielnego wzmacniacza. Co więcej, dedykowany przetwornik cyfrowo-analogowy dla strefy 2 umożliwia słuchanie wszystkich cyfrowych źródeł dźwięku.

Wyjście strefy B dla słuchawek bezprzewodowych

VSX-LX305 jest wyposażony w wyjścia audio strefy B do rozszerzenia dźwięku strefy głównej. Możesz słuchać dźwięku odtwarzanego w salonie przez słuchawki bezprzewodowe.

Kontrola głosu

VSX-LX305 współpracuje z Ok Google, więc możesz sterować odtwarzaniem różnych usług muzycznych obsługiwanych przez Chromecasta, prosząc urządzenie obsługujące Asystenta Google o odtwarzanie, zatrzymywanie, pomijanie lub zwiększanie lub zmniejszanie głośności. Odbiornik współpracuje również z Alexą, dzięki czemu możesz także używać poleceń głosowych do sterowania obsługiwanymi serwisami muzycznymi w wielu pokojach* za pośrednictwem wbudowanego urządzenia Alexa. Dzięki obu sterowaniom głosowym możesz łatwo obsługiwać i cieszyć się serwisami muzycznymi lub radiem internetowym za pomocą głosu, bez użycia pilota lub aplikacji na smartfona.

*Alexa multi-room music może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

Transmisja dźwięku wysokiej jakości dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth®

VSX-LX305 ma wbudowany odbiornik i nadajnik Bluetooth®. W ten sposób nie tylko możesz słuchać dźwięku przesyłanego ze smartfona lub tabletu za pomocą amplitunera AV, ale możesz również słuchać dźwięku wejściowego do amplitunera AV ze słuchawek Bluetooth®. Dzięki obsłudze kodeków aptX i aptX HD do transmisji dźwięku możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim opóźnieniu w kompatybilnych słuchawkach.

image

HDMI 2.1 zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania i grania

VSX-LX305 zapewnia, że ​​jego złącza HDMI*1 obsługują 8K/60p (4:4:4/12-bit*2, 4:2:0/10-bit*3), 8K/30p (4:4:4/ 12-bitowy*2, 4:4:4/10-bitowy*3, 4:2:2/12-bitowy*3, 4:2:0/12-bitowy), 4K/120p (4:4:4 /12-bit*2, 4:4:4/10-bit*3, 4:2:2/12-bit*3, 4:2:0/12-bit) wideo do kompatybilnych wyświetlaczy, a także HDCP 2.3*4, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z aktualizacją do nowych urządzeń. HDMI 2.1 obsługuje również VRR (zmienną częstotliwość odświeżania), aby wyeliminować opóźnienia, zacinanie się i rozrywanie klatek, aby zapewnić płynne wrażenia z gry. Różne ulepszenia, takie jak ALLM (Auto Low Latency Mode) i QFT (Quick Frame Transport), pomagają zoptymalizować opóźnienia i jeszcze bardziej ograniczyć opóźnienia, aby zapewnić, że zawsze będziesz na szczycie swojej gry.

*1 Specyfikacja HDMI 2.1, HDR10+ i opisane możliwości przekazywania są obsługiwane na wyjściu HDMI IN 1-6, HDMI OUT MAIN i SUB/ZONE 2 w trybie podrzędnym. *2 Tylko sygnały DSC. *3 Sygnały DSC tylko przy wejściu przez HDMI IN 4-6. *4 Wszystkie złącza HDMI obsługują HDCP 2.3.

image

There is currently no comments or ratings for this product.
  • We recommend