• Nasze marki

                acer_logo.jpg                unnamed-1-(1).png         Logo_Epson.jpg
Firma Acer stawia na technologie, atrakcyjny wygląd i innowacyjne rozwiązania, nie zapominając jednocześnie o produktach przyjaznych dla środowiska. Strategia ta spotyka się z uznaniem i przynosi firmie prestiżowe nagrody.
Acer dostarcza notebooki i komputery stacjonarne, serwery i pamięci masowe, monitory LCD, projektory, jak również smartfony i tablety.
Nasza oferta w obrębie marki Acer obejmuje projektory (LED, przenośne, podstawowe, biznesowe, do kina domowego oraz dla edukacji), adaptery wifi, okulary 3D, uchwyty sufitowe oraz lampy wymienne.
Optoma to wiodący projektant i producent, wielokrotnie nagradzanych projektorów dla biznesu, szkolnictwa, profesjonalnych zastosowań Audio/Video oraz domowej rozrywki.
W naszych zasobach posiadamy rozbudowaną ofertę produktową tej marki, a mianowicie: projektory, lampy wymienne, ekrany projekcyjne, moduły wifi i adaptery, okulary 3D, piloty prezentacyjne, interaktywne długopisy czy uchwyty sufitowe, jak również głośniki multimedialne.
Japoński producent drukarek, skanerów, projektorów i innych urządzeń oraz akcesoriów związanych głównie z drukowaniem i wyświetlaniem obrazów. 
unnamed(1).png ricoh-hd_logo.png Panasonic-Logo-svg(1).png
NEC Display Solutions skupia ekspertów branży AV i dostarcza innowacyjne rozwiązania związane z obrazowaniem.
NEC odgrywa wiodącą rolę na rynku monitorów LCD (desktopowe, medyczne, graficzne, wielkoformatowe), modułów LED i projektorów, również kinowych.
Posiadamy szeroką gamę produktów firmy NEC począwszy od projektorów, lamp wymiennych, modułów wifi i okularów 3D poprzez ekrany projekcyjne i monitory wielkoformatowe.
Ricoh swoim zasięgiem obejmuje 70 krajów, w Polsce firma jest obecna od 1996 roku.
Specjalizuje się w sprzęcie biurowym i druku produkcyjnym.
W swojej ofercie posiada rozwiązania dla przetwarzania obrazu, produkty przemysłowe, rozwiązania dla systemów sieciowych, rozwiązania dla druku produkcyjnego, usługi zarządzania dokumentami oraz usługi IT.
W naszej ofercie Ricoh to przede wszystkim projektory: przenośne, krótkoogniskowe, biznesowe oraz instalacyjne.
Panasonic prowadzi działalność w obrębie czterech obszarów biznesowych Appliances, Eco Solutions, AVC Networks oraz Automotive & Industrial.
Zapewnia szeroki wachlarz najnowocześniejszych produktów biznesowych i rozwiązań ze świata broadcastu, interaktywnych monitorów i projektorów oraz systemów zintegrowanej komunikacji i odpornych na uszkodzenia komputerów przenośnych oraz tabletów.
Produkty Panasonic to u nas przede wszystkim projektory, okulary 3D, obiektywy, transmitery, lampy wymienne ale i tablice interaktywne.
2020-03-02_3_03(1).png 2020-03-02_5_ba(1).png 2020-03-02_6_aa(1).png
InFocus to amerykańska firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jest światowym pionierem i liderem w dziedzinie wizualnej komunikacji nieustannie rozwijając cyfrowe wyświetlacze.
Zajmuje się produkcją i dystrybucją projektorów multimedialnych DLP i LCD dla firm, szkół, instytucji oraz dla użytkowników indywidualnych.
Dysponujemy bogatą ofertą produktów tej marki, wśród której znajdują się projektory, moduły wifi oraz lampy wymienne, z każdej półki cenowej.
Lider w produkcji innowacyjnych urządzeń cyfrowych powszechnego użytku.
Specjalizuje się w dziedzinie projektowania produktu, wyświetlaczy wizyjnych, rozwiązań mobilnych i technologii konwergencji sieci. Oferuje szeroki asortyment produktów takich jak monitory, laptopy, aparaty cyfrowe, projektory czy telewizory.
W naszej ofercie są stale dostępne: projektory, moduły wifi, torby do projektorów, uchwyty, okulary 3D, lampy wymienne oraz monitory – dotykowe i wielkoformatowe.
Elite Screens to amerykańska firma z siedzibą w Kalifornii zajmująca się produkcją certyfikowanych ekranów projekcyjnych. Wytwarza szeroką gamę ekranów projekcyjnych dla komercyjnych i mieszkaniowych rynków audiowizualnych.
W ciągu  10 lat stała się wiodąca firmą dystrybucyjną na terenie USA, która dzięki szerokiej ofercie ekranów (stawiając na jakość i oferując produkt z każdej półki cenowej), powoli zaczyna zdobywać również rynek azjatycki i europejski.
klotz_interfaces_black.jpg   Jvc-logo.jpg TOA_V-1(1).jpg
W świecie profesjonalnego audio i wideo nazwa KLOTZ jest synonimem produktów kablowych najwyższej jakości od 1979 roku. Nasi klienci doceniają nasze bogate portfolio ponad 6500 produktów w naszym sklepie internetowym B2B oraz w naszym Custom Shop KLOTZ dla produktów dostosowanych do ich potrzeby.

Dziś jesteśmy światowymi liderami w projektowaniu, produkcji i sprzedaży kabli audio, wideo, multimedialnych i światłowodowych. Z naszych produktów korzystają wypożyczalnie sprzętu, studia nagrań, nadawcy telewizyjni, teatry, stadiony, areny, a nawet statki wycieczkowe. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę o urządzenia peryferyjne, projektując systemy technologii połączeń dostosowane do naszych kabli.
JVC to firma z ponad 80-letnią historią wytyczająca nowe kierunki w rozwoju światowej elektroniki.
Produkty JVC wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość, innowacyjność, nowoczesny wygląd i prostą obsługę. Firma zwraca szczególną uwagę na rozwój produktów energooszczędnych. Co roku otrzymują prestiżowe nagrody przyznawane przez Stowarzyszenie EISA i TIPA oraz tytuł europejskiego produktu roku.
W naszej ofercie dostępne są projektory do kina domowego z najwyżej półki, 4K oraz instalacyjne, jak również akcesoria: lampy wymienne, emitery i okulary aktywne.
TOA Electronics już od ponad 80 lat nieprzerwanie dostarcza najwyższej klasy rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, informacji i komunikacji. Szeroka wiedza japońskich inżynierów, a także wnikliwa obserwacja zmian i trendów  przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanych technologii wspartych latami doświadczeń, pozwala na tworzenie niezwykle profesjonalnych i niezawodnych urządzeń. Bogata gama oferowanych rozwiązań obejmuje urządzenia z zakresu dźwiękowych systemów ostrzegawczych, Public Address, systemów profesjonalnego nagłośnienia, systemów interkomowych, konferencyjnych i wielu innych.