Informujemy, że zaktualizowaliśmy naszą ofertę B2B o szereg nowych modeli projektorów. Wśród nich znajdują się m.in. popularne modele firm: Epson, Acer, BenQ, Optoma,InFocus, RICOH oraz innych. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami poprzez platformę magazyn.interalnet.pl gdzie znajdą Państwo również informacje co do dostępności danego modelu.


System wyświetla informacje o produkcie, jego cenę zakupu oraz SRP. Chętnie również wyceniamy każdy produkt indywidualnie ale systemowa cena zakupu może Państwu zaoszczędzić cenny czas, kiedy wycena potrzebna jest natychmiast. W celu założenia konta z loginem i hasłem prosimy o kontakt na: sales@interalnet.pl


Przypominamy jednocześnie o możliwości integracji z naszą bazą sprzedażową w oparciu o generowany plik xml. Dzięki temu otrzymacie ustandaryzowany dostęp do całej oferty naszej firmy z najbardziej aktualnymi danymi na temat stanów magazynowych, cen a także gotowych opisów produktów.

Plik xml to także szybsze i łatwiejsze dokonywanie zamówień.

Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów integracji poprzez plik xml. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy szerzej wszystkie korzyści płynące z takiego rozwiązania.