• Tablica interaktywna myBOARD DTV i4 55 DB-AAMS-86

No goods
15490.00
Enter your email
Shipping within 2-4 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
Leave your phone
Stół multimedialny myBoard 55" to innowacyjne multimedialne rozwiązanie dające niesamowite możliwości techniczne i spektakularne efekty podczas pracy w środowisku interaktywnym.
 
Najnowsze rozwiązanie w palecie produktów myBoard -stół multimedialny myBoard to konsolidacja dotykowego monitora interaktywnego LED myBOARD DTV i6 55" i statywu elektrycznego, kątowego DB-AAMS-86.
Zestawienie tych produktów pozwoliło na uzyskanie komfortowego, multimedialnego warsztatu interaktywnego do pracy i nauki. Sterowanie elektryczne umożliwia dogodne ustawienie stołu- od pozycji horyzontalnej, do pracy dla większej liczby osób, przez ustawienie monitora pod kątem aż po pozycję wertykalną, do pracy, prezentacji czy przekazu informacji.
 
 
Stół dotykowy myBoard został zaprojektowany z myślą o wykorzystywaniu interaktywnych sekwencji gestów dotykowych, jednoczesnej obsłudze urządzenia przez czterech użytkowników oraz o prostej, intuicyjnej pracy w środowisku interaktywnym myBoard.
 
 
 
Zastosowane w systemach myBoard oprogramowanie Multi -Touch Board v.6.0. zapewnia szereg możliwości i rozwiązań ułatwiających pracę, naukę i prezentacje biznesowe. Poznaj podstawowe zalety oprogramowania Multi -Touch Board v.6.0.
 
Powierzchnia blatu stołu wykonana jest z matowego, hartowanego szkła, co gwarantuje odpowiednią wytrzymałość a także odporność na uszkodzenia mechaniczne takie jak: zarysowania, uderzenia, nadmierny nacisk czy zalanie. Matowa powierzchnia zapewnia idealny odbiór obrazu co w zestawieniu z wysoką jakością wyświetlacza LED w rozdzielczości full HD skutkuje perfekcyjnym kontrastem i realistyczną paletą barw.
 
 
Zastosowanie:
  • jako element wyposażenia VIP-roomu, biura, biura projektowego
  • niezbędny w sali konferencyjnej i szkoleniowej
  • niezastąpiony w szkole- na lekcjach, warsztatach, zajęciach pozalekcyjnych
  • na uczelni - rozwiązanie pomocne przy pracy grupowej
  • jako narzędzie marketingowe idealnie wpisujące się w wizję każdego skutecznego działu marketingu i PR
  • atrakcja na targach, eventach
  • w grupach szybkiego reagowania jak wojsko, straż, policja
  • jako nośnik informacji – czyli wszędzie tam gdzie informacja ma znaczenie
 
Stół interaktywny myBoard zamieni każdą Twoją prezentację w nowoczesne, interaktywne wydarzenie. Zastosowanie technologii dotykowej 6TOUCH czyli możliwości pracy sześciu osób jednocześnie oraz funkcja multi-gesture to gwarancja sukcesu i spektakularności Twojego wystąpienia. Stosując stół myBoard w szkole - zachęcisz uczniów do aktywności, wzbudzisz nowe pokłady energii i kreatywności a nauka stanie się przyjemnością i pasją.
There is currently no comments or ratings for this product.