• Projektor przenośny BenQ GV30

3173.00
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 4718755086250

Zamówienie telefoniczne: 225600000

Leave your phone

Projektor przenośny BenQ GV30

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Przenośny projektor z głośnikiem Bluetooth i podbiciem basów oraz Android TV

  • 2.1-kanałowy głośnik Bluetooth z dodatkowym podbiciem basów
  • Rozdzielczość 720p HD oraz jasność 300 ANSI Lumenów
  • Projekcja w zakresie 135 stopni z Auto Focus i korektą Keystone

Poczuj się swobodnie
Twój osobisty styl, pasja i preferencje tworzą wyjątkowe poczucie osobowości i mówią głośno, jeśli chodzi o przesyłanie filmów i muzyki. BenQ GV30 wyświetla Twoje ulubione treści na na dużym ekranie ze spontaniczną kreatywnością w dowolnym miejscu i czasie. Wraz z poruszającym 2.1-kanałowym dźwiękiem możesz zaprezentować swój niepowtarzalny styl z nienaganną szczegółowością i jakością.

Poczuj dźwięk. Żyj kinem.
Od mrożących krew w żyłach efektów dźwiękowych po szczegółowe dialogi i potężną muzykę, solidna jakość dźwięku przenosi przyziemne oglądanie filmów do poziomu pięciogwiazdkowego wydarzenia filmowego. 2.1-kanałowy system audio GV30 wyraża szczegóły i dźwięczny bas dla kinowych chwil. Jego funkcjonalnie konstrukcja tworzy także scenę dźwiękową stereo, gdy jest używany jako przenośny głośnik Bluetooth.

Dodatkowy bas dla większego efektu
Wbudowany 2.1-kanałowy głośnik oferuje ulepszone kinowe wrażenia i jest wyposażony w dwa głośniki średniotonowe o mocy 4 W z potężnym głośnikiem niskotonowym 8 W. Słychać subtelny przepływ wody, spadające liście, a także grzmiące eksplozje. Dołączone są zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najlepszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce.

Zahipnotyzowany żywymi i trwałymi kolorami
Prawdziwe kolory przekazują najgłębsze uczucia i pozostawiają niezatarte wrażenie. Prawdziwy profesjonalizm i poświęcenie wyświetlają prawdziwe kolory dzięki technologii BenQ CinematicColorTM. Zoptymalizowane tryby obrazu i 97% Pokrycie kolorów Rec.709 zapewnia autentyczne obrazy. Jasność 300 ANSI lumenów i rozdzielczość 720p HD zapewniają żywy kontrast i realistyczne sceny w filmach, programach telewizyjnych, wideo i wydarzeniach sportowych.

Projekcja pasująca do Twojego stylu życia
Jasne, większe niż w rzeczywistości obrazy GV30 i elastyczność kąta projekcji 135° zapewniają cudowne wrażenia kinowe, które pasują do każdego stylu życia. Jego szerokokątna funkcja umożliwia projekcję w dowolnym miejscu i cieszenie się treścią z nietypowych punktów widzenia. Dodatkowo, tryb kinowy i tryb dzienny dostosowują ciemniejsze obszary ekranu, nawet przy jasnym oświetleniu, zapewniając doskonałą jakość obrazu w dowolnym miejscu.

Przesyłaj swoje treści z łatwością
GV30 obsługuje projekcję bezprzewodową dla wielu systemów operacyjnych i urządzeń. Błyskawicznie przesyłaj dowolne treści ze smartfona, tabletu lub laptopa na duży ekran bez kabli i konfiguracji.

Optymalna odległość oglądania i rozmiar ekranu
GV30 pozwala z łatwością osiągnąć optymalny rozmiar ekranu i odległość oglądania. Konstrukcja odporna na upadki z wysokości stołu dodaje pewności.

Ciesz się filmami z Android TV
GV30 zapewnia magiczne chwile podczas strumieniowego przesyłania ulubionych filmów lub programów telewizyjnych za pośrednictwem Android TV 9.0. Udostępnianie wyselekcjonowanych treści z bliskimi lub spędzanie czasu w samotności jest zawsze lepsze dzięki nieskomplikowanej, łatwo dostępnej rozrywce.

Pod kontrolą własnego rytmu
GV30 został zaprojektowany, aby bawić nawet duże tłumy dzięki ekscytującemu 2.1-kanałowemu głośnikowi Bluetooth i 2,5-godzinnej żywotności baterii. Zawsze będziesz mieć kontrolę nad akcją dzięki aplikacji BenQ Smart Control, która kieruje każdym jej ruchem ze smartfona.

Połącz się z osobowością i wszechstronnością
Otwierając wszystkie opcje - niezależnie od tego, czy jest to urządzenie inteligentne, strumieniowe, Bluetooth czy dodatkowe, będzie ono współpracować z funkcjami bezprzewodowymi GV30 oraz przewodowymi wejściami HDMI i USB-C (z trybem DisplayPort Alt i możliwością przesyłania danych).

Łatwa do przenoszenia impreza
Poręczny skórzany pasek i futerał ułatwiają przenoszenie GV30 w dowolne miejsce na imprezie. Niezależnie od tego, czy są to koktajle na tarasie na dachu, czy grill na patio, możesz rozpocząć pokaz w dowolnym miejscu i czasie.

Informacje o produkcie
Model

GV30

Technologia wyświetlania DLP
Rozdzielczość 102 x 80
Jasność 0 cd/m²
Kontrast statyczny 100:1
Kontrast dynamiczny 3 000:1
Współczynnik projekcji (min) 0,26:1
Współczynnik projekcji (max) 0,23:1
Zoom Brak
Automatyczne ustawianie ostrości Nie
Minimalna przekątna obrazu 0 mm
Maksymalna przekątna obrazu 0 mm
Minimalna odległość ekranu 0 mm
Maksymalna odległość ekranu 0 mm
Proporcje obrazu 1:1
Ilość kolorów 16,2 mln
Częstotliwość pozioma min. 0 Hz
Częstotliwość pozioma max. 0 Hz
Częstotliwość pionowa min. 0 Hz
Częstotliwość pionowa max. 0 Hz
Trwałość źródła światła 0 s
Trwałość źródła światła (ECO) 0 s
Audio Nie
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Gniazda we/wy Brak
Poziom hałasu 0 dB
Pobór mocy 0 W
Kolor Nie dotyczy
Waga 0 kg
Brightness ANSI (lumen) 300
Resolution (px) 1280 x 720
Technology DLP
Projection ratio 1:1
Projection technology DLP
Resolution 102 x 80
Zoom Brak
Audio Nie
Warranty type Gwarancja zewnętrzna
Warranty 36 mies.
There is currently no comments or ratings for this product.