• Projektor PANASONIC PT-DZ21K

Brak towaru
312374.00
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon

Wyjątkowa jasnośćczterech 465-watowych lamp UHM o łącznej jasności20 000 lumenów przy niezwykle kompaktowych rozmiarach urządzenia to główna zaleta nowych profesjonalnych projektorów marki Panasonic. PT-DZ21K jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalny sprzęt do wielkoformatowych projekcji panoramicznych, co umożliwia rozdzielczośćWUXGA i współczynnik proporcji 16:10 (1920 x 1200 pikseli).

Nowe profesjonalne projektory Panasonic oprócz niezwykłej jasności 20 000 lumenów, proponują szereg funkcji zwiększających możliwości aranżowania niekonwencjonalnych wydarzeń, których jednym z bohaterów jest obraz. Projektory zostały wyposażone w procesor klarowności szczegółów, unikalne rozwiązanie opracowane przez Panasonic, który analizuje zakres częstotliwości sygnałów wideo w każdej scenie i odpowiednio uwydatnia wszystkie szczegóły obrazu. Zyskuje on dzięki temu bardziej naturalny, trójwymiarowy wygląd o wyjątkowej ostrości. System kompensacji światła dziennego (System Daylight View) zwiększa jakość projekcji w jaśniejszych środowiskach, np. w przypadku włączonych świateł w sali. Funkcja ta sprawia, że obraz uzyskiwany z projektora jest wyraźny niezależnie od warunków, w jakich odbywa się prezentacja.


Nowe projektory Panasonic oferują funkcję korekcji geometrycznej, która umożliwia rzutowanie obrazu na zakrzywione powierzchnie i inne ekrany o niestandardowym kształcie. Tryb ten sprawia, że projektory doskonale sprawdzają się w niekonwencjonalnych animacjach obrazu, jak projekcje typu 360-stopni czy prezentacje np. na kopułach budynków.


Dodatkową zaletą projektorów Panasonic jest zastosowanie sprawdzonego systemu chłodzenia cieczą. Jego ulepszona wersja sprawia, że projektory wytrzymują temperaturę otoczenia sięgającą 45°C i działają stabilnie nawet w trybie całodobowym. O niezawodności i wysokiej wydajności nowych urządzeń decyduje specjalny system automatycznego oczyszczania i struktura podwójnego filtra, które zapewniają 12000 godzin pracy bez potrzeby konserwowania filtra. Na uwagę zasługuje również dodatkowa zaleta w postaci zredukowanego do minimum poziom szumu.


Wysoką niezawodność projektora PT-DZ21K zapewnia połączenie systemu DLPTM i systemu optycznego czterech lamp AC o mocy 465W. To funkcjonalne rozwiązanie gwarantuje pracę urządzenia nawet w przypadku wypalenia jednej z lamp. Ponadto w ramach programu środowiskowego firmy Panasonic cztery oryginalne, wysokowydajne lampy UHM AC i nowy system sterowania lampami zapewniają wysoką jasność lumena na wat i zużywają tylko 2500 W, czyli niemal o połowę mniej mocy niż konkurencyjne modele. Panasonic zrezygnował ze stosowania niebezpiecznych substancji (takich jak ołów, kadm i rtęć) zanim Unia Europejska wprowadziła dyrektywę RoHS w 2006 roku.


Na szczególną uwagę w nowo wprowadzonych projektorach zasługuje także system wymiennych obiektywów. Do każdego z nowych urządzeń można, w zależności od potrzeb, dobrać jeden z 7 pasujących obiektywów o różnym stopniu przybliżenia, także dla potrzeb tylnej projekcji. Funkcja Lens Shift zezwala na elastyczne sterowanie obiektywem w pionie jak i w poziomie, co podwyższa użyteczność tych urządzeń.

 

Technologia  3DLP
 Jasność  20000 ANSI lm
 Rozdzielczość  WUXGA (1920x1200)
 Kontrast  10000:1
 Waga  50 kg
 Format obrazu  16:10
 Jednorodność  90 %
 Obiektyw  Wymienny
 Współczynnik odległości  Zależny od obiektywu :1
 Odległość od ekranu  Zależny od obiektywu m
 Korekcja trapezu  40 °
 Lampa  465W x 4
 Żywotność lampy  2000/8000 (eco, 1 lampa) h
 Wymiary  620x291x800 mm
 Moc urządzenia  2500 W
 Wejścia  DVI-I D, D-sub 15-pin, Composite, S-VIDEO, SERIAL D-sub 9-pin, remote Jack, LAN RJ45, BNCx5
 Wyjścia  Serial OUT
 Gwarancja  3 lata na urządzenie oraz 6 miesięcy lub 500 godzin na lampy.