• Projektor Optoma UHL55

Optoma UHL55 to niezwykły projektor 4K, który wspiera aplikacje popularnych serwisów VOD, można obsługiwać go za pomocą komend głosowych, a dzięki niewielkim rozmiarom oraz automatycznej korekcji obrazu sprawdzi się jako uniwersalny kombajn do kina domowego.

Brak towaru
5199.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387661745
Zostaw telefon

Projektor Optoma UHL55

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS!

Projektor jak telewizor

Projektor Optoma UHL55 na tle innych modeli o wysokiej rozdzielczości jest urządzeniem kompaktowym - waży zaledwie 3,8 kg przy wymiarach 22 x 22 x 13,5 cm. Dzięki swojej konstrukcji oraz zaawansowanej automatyce nie wymaga instalacji na stałe. Oferuje funkcję automatycznej korekcji trapezu oraz laserowy autofocus pozwalający na błyskawiczne złapanie ostrości. Daje to użytkownikowi możliwość wykorzystywania UHL55 w roli projektora mobilnego - ustawienie i kalibracja urządzenia jest szybka oraz prosta. To jeden z niewielu projektorów 4K, które można przenosić z miejsca na miejsce. Można go zabrać ze sobą w podróż, by zaskoczyć rodzinę czy znajomych prawdziwie kinowymi wrażeniami. Optoma UHL55 jest w stanie wyświetlać ostry i żywy obraz o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli przy ogromnej przekątnej, sięgającej nawet 200 cali. Dodatkowo zastosowane w tym modelu źródło światła LED oferuje przyzwoitą jasność 2000 ANSI lumenów, łącząc ją z żywotnością nieosiągalną dla większości tego typu urządzeń - nawet 30 000 godzin. Nie zabrakło tu wsparcia dla bardziej zaawansowanych funkcji poprawiających jakość obrazu. UHL55 oferuje więc wsparcie HDR, 118% pokrycie gamy kolorów Rec. 709 oraz technologię interpolacji klatek PureMotion eliminującą efekt rozmazania dynamicznych scen.
Projektor działa na dedykowanym oprogramowaniu bazującym na Androidzie - użytkownik ma więc dostęp przez Wi-Fi do popularnych serwisów VOD (np. Netflix), YouTube czy aplikacji do streamingu muzyki. Na pokładzie nie zabrakło wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, którego wydajność umożliwia płynne odtwarzanie z nośników USB treści o rozdzielczości 4K. Projektor wyposażony został w dwa złącza HDMI 2.0 oraz dwa porty USB - w tym jedno w standardzie 3.0, dające możliwość podłączenia dysku zewnętrznego.
Optoma w modelu UHL55 postanowiła połączyć swoje doświadczenie w tworzeniu projektorów 4K z możliwościami urządzeń smart home. Projektorem można sterować za pomocą komend głosowych za pośrednictwem Amazon Alexa lub Asystenta Google (Google Assistant).
Optoma UHL55

Podstawowe parametry

Jasność: 1500 ANSI Lumenów
Kontrast: 250000:1
Rozdzielczość: 2716 x 1528 (skalowanie do UHD 3840 x 2160)
Żywotność źródła światła: do 30000 godzin 


Ważne cechy 

  • Wsparcie dla HDR
  • Obsługa Amazon Alexa i Google Assistant
  • Odtwarzanie z zewnętrznych dysków USB
  • Głośniki stereo mogą działać niezależnie od projektora
  • Aplikacje smart TV w oparciu o Android OS
  • Auto focus i automatyczna korekcja keystone