• Projektor Optoma LV130

Cłkowicie nowy przenośny projektor LED LV130. Łatwy w transporcie między domem a biurem, ten niewielki projektor waży mniej niż 0,3 kg, ma wbudowaną baterię i jest wyposażony w wygodną torbę transportową. Oglądaj filmy, graj w gry wideo, a nawet prezentuj zwycięską prezentację. Ten mały projektor ma wszystko, czego potrzeba, aby zaimponować widzom.

Brak towaru
1300.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387662261
Zostaw telefon

Projektor Optoma LV130

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS!

Niezwykle lekki projektor LED

Przedstawiamy całkowicie nowy przenośny projektor LED LV130. Łatwy w transporcie między domem a biurem, ten niewielki projektor waży mniej niż 0,3 kg, ma wbudowaną baterię i jest wyposażony w wygodną torbę transportową. Oglądaj filmy, graj w gry wideo, a nawet prezentuj zwycięską prezentację. Ten mały projektor ma wszystko, czego potrzeba, aby zaimponować widzom.
Ciesz się wydłużeniem czasu projekcji dzięki wbudowanej baterii. Projektor jest idealny na spotkania biznesowe w podróży lub na świeżym powietrzu, gdzie nie ma dostępu do źródła zasilania.
Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. Idealny do szerokiej gamy prezentacji graficznych i wideo.
Projektor uruchamia się natychmiast po doprowadzeniu zasilania do urządzenia. Dzięki temu nie trzeba ręcznie włączać projektora pilotem ani przyciskiem - idealne rozwiązanie do pomieszczeń z głównym wyłącznikiem zasilania.

image

image


Podstawowe parametry

Jasność: 300 ANSI Lumenów
Kontrast: 100000:1
Rozdzielczość: WVGA 854 x 480
Żywotność lampy: do 30000 godzin 


Ważne cechy 

  • Wbudowana bateria pozwala na działanie do 4,5 godziny poza siecią elektryczną
  • Technologia LED zapewnia długowieczność i energooszczędność
  • Automatyczne włączanie i wyłączanie