• Projektor Optoma DX330UST

Model DX330UST jest idealny dla biznesu, szkół czy uczelni. Jest jasny i dzięki ultrakrótkiemu obiektywowi może wyświetlić obraz 100" z odległości mniejszej niż 0,5m. Bliska instalacja od ściany pozwala uniknąć cieni na ekranie rzucanych przez prezentujące osoby.

Brak towaru
4499.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu do 7 dni
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 5055387661783
Zostaw telefon

Projektor Optoma DX330UST

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Projektor ultrakrótkiego rzutu

Pokaż ciekawe prezentacje i poprowadź zajęcia edukacyjne w oszałamiającej kolorystyce. Projektory Optoma DX330UST zapewniają niezawodną wydajność kolorów odpowiednią dla każdej treści i każdego otoczenia. Od dokładnie odwzorowanych kolorów sRGB dla rzeczywistego wyglądu obrazu, po żywe, dynamiczne prezentacje. 

W porównaniu do konkurencji, projektory Optoma DLP zapewniają jaśniejszą biel i wyjątkowo bogatą czerń, obrazy ożywają, a tekst wydaje się ostry i czysty - idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki obiektywowi o ultra krótkim rzucie, możliwe jest prezentowanie imponujących obrazów większych niż 100-cali z odległości mniejszej niż jeden metr. Umożliwia to umieszczenie projektora bliżej ściany, redukując cienie, co ułatwia prezentację.

Pokazuj prezentacje bezpośrednio z projektora bez potrzeby korzystania z laptopa lub komputera, za pomocą wbudowanej przeglądarki do plików Office. W łatwy sposób kopiuj pliki Word, Excel, PowerPoint, PDF lub JPEG na pamięć USB.

Optoma DX330UST


Podstawowe parametry

Jasność: 3500 ANSI Lumenów
Kontrast: 20000:1
Rozdzielczość: XGA 1024 x 768
Żywotność źródła światła: do 15000 godzin 


Ważne cechy 

  • Szybkie ponowne uruchamianie
  • Dedykowany do pracy 24/7
  • Łatwa konserwacja
  • Możliwość odtwarzania multimediów bez komputera