• Projektor LG HF85LSR

100 calowy obraz w odległość 12 cm HF85LSR to nowy rodzaj projektora do kina domowego. Wystarczy odległość 12 cm, aby uzyskać obraz o rozmiarze 100 cali. Nie obliczaj odległości, tylko po prostu postaw projektor HF85LSR na meblu przed ścianą i oglądaj.

No goods
7569.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806098358588
Leave your phone

Projektor LG HF85LSR

Tylko teraz z darmową wysyłką 

image

CineBeam wszędzie LG CineBeam HF85LSR zapewnia kinową jakość obrazu o rozmiarze do 100 cali.

Harmonia wystroju wnętrza Jeśli nie satysfakcjonuje Cię zwykły projektor z plątaniną kabli na środku stołu albo w brzydkim uchwycie pod sufitem, to CineBeam Ultra Short Throw jest idealny dla Ciebie. Wystarczy go postawić na dowolnym meblu w pobliżu ściany, co w żaden sposób nie zaburzy wystroju wnętrza.

image

Brak cienia na ekranie Zapomnij o cieniu na ekranie, ponieważ nie ma potrzeby, aby chodzić przed projektorem.

Żywy i wyraźny obraz LG CineBeam HF85LSR zapewnia wyraźny obraz w jakości Full HD o jasności 1500 lumenów, ze współczynnikiem kontrastu 150 000:1, oświetleniem LED i procesorem Triple XD Engine. Jasność 1500 lumenów zapewnia doskonałą jakość wyświetlanego obrazu.

WebOS dodaje inteligencji Ciesz się wygodnym interfejsem użytkownika z inteligentnymi funkcjami na dużym ekranie. Ten zaprojektowany z uwzględnieniem sugestii użytkowników interfejs jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.

Wyświetl na dużym ekranie co tylko chcesz Dzięki wielu złączom przewodowym* projektor HF85LSR można połączyć z różnymi urządzeniami, takimi jak przystawki telewizyjne, konsole do gier, laptopy, tablety i smartfony.

image

Nie trzeba laptopa Nie trzeba już łączyć się z komputerem. Wystarczy podłączyć do USB, aby oglądać filmy i zdjęcia, słuchać muzyki, czy przeglądać pliki biurowe, takie jak PPT, Excel i Word.

Łatwa regulacja obrazu 4-punktowa korekcja trapezu ułatwiają montaż projektora Pozwala to zniwelować zniekształcenia i nieprawidłowy rozmiar obrazu. Funkcja ta likwiduje poziome i pionowe zniekształcenia obrazu.

Podstawowe parametry

 

Jasność: do 1500 ANSI Lumenów
Kontrast: 150.000:1
Rozdzielczość: Full HD (1920 x 1080)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 

Ważne cechy

 

  • Projektor laserowy LED o ultrakrótkim rzucie
  • Rozmiar obrazu do 100 cali
  • Jasność 1500 lumenów
  • Obraz Full HD
  • Bezprzewodowe współdzielenie ekranu
There is currently no comments or ratings for this product.