• Projektor LG HF80LSR

No goods
4699.00
Enter your email
Shipping within do 7 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8806098358731
Leave your phone

Projektor LG HF80LSR

Tylko teraz z darmową wysyłką 

Kino domowe w zupełnie nowym kształcie

Najwyższej klasy przenośny projektor

Takiego przenośnego projektora jeszcze nie było. Nastała nowa era kina domowego - rozdzielczość FULL HD i 2000 lumenów oraz funkcjonalność znacznie przekraczająca możliwości innych przenośnych projektorów.

Rozmiar obrazu do 120'' Oglądaj filmy na ekranie o rozmiarze do 120 cali z jeszcze większym realizmem.

Ulepszona Jasność Obrazu Domowe kino z optymalnym oświetleniem 2000 lumenów. Model HF80L powstały ze zmodernizowanego modelu HF80JA charakteryzuje się wyższą wydajnością optyczną, co zapewnia jeszcze większą jasność obrazu.

Udoskonalona reprezentacja kolorów Nowy napęd zastosowany w HF80L umożliwia bogatszą i udoskonaloną reprezentację kolorów. W porównaniu z HF80J części takie jak koło kolorów zostały ulepszone, aby uzyskać głębsze i bardziej realistyczne kolory.

Żywy i wyraźny obraz LG CineBeam HF80L zapewnia wyraźny obraz w jakości Full HD o jasności 2 000 lumenów, ze współczynnikiem kontrastu 150 000:1, oświetleniem LED i procesorem Triple XD Engine.

WebOS - bardziej inteligentny Ciesz się wygodą inteligentnego interfejsu zaprojektowanego z uwzględnieniem uwag użytkowników. W porównaniu do dwurdzeniowego procesora HF80JA zaktualizowany czterordzeniowy procesor HF80L charakteryzuje się szybszą nawigacją i natychmiastową reakcją.

Rozwiązanie bezprzewodowe Funkcja LG Screen Share* umożliwia bezprzewodowe łączenie z komputerem, smartfonem, tabletem lub głośnikiem z Bluetooth.

Nie trzeba laptopa Nie trzeba już łączyć się z komputerem. Wystarczy podłączyć USB, aby oglądać filmy i zdjęcia, słuchać muzyki, czy przeglądać pliki biurowe, takie jak PPT, Excel i Word.

 

image

Podstawowe parametry

Jasność: do 2000 ANSI Lumenów
Kontrast: 150.000:1
Rozdzielczość: FHD
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 


Ważne cechy

  • Najwyższej klasy przenośny projektor
  • Rozmiar obrazu do 120''
  • Oświetlenie o Mocy 2000 Lumenów
  • Obraz Full HD
  • Rozwiązanie bezprzewodowe
There is currently no comments or ratings for this product.