• Projektor Infocus IN112x

Brak towaru
1390.00
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon

 

 Niewiarygodna jakość przy niskiej cenie

 

image Został zbudowany aby odtwarzać zawartość poprzez HDMI z dużą jasnością, wysokim kontrastem, i technologią BrilliantColor™. Dodatkowo jego kompaktowa budowa czyni go prostym do przenoszenia i montażu.
Brak limitu godzin!
Wybierając projektor InFocus możesz zapomnieć o limicie godzin ograniczającym gwarancję na lampę. W zależności od modelu gwarancja trwa 6,12 albo 24 miesiące. Po prostu. Niezależnie jak mocno będziesz eksploatować urządzenie w tym czasie, ona wciąż będzie obowiązywać.Możesz zapomnieć o ograniczeniach, jakie mają inni producenci.
image
Wydłużona gwarancja dla edukacji
Jeśli jesteś klientem edukacyjnym automatycznie gwarancja na Twoje urządzenie wzrasta do 3 lat, a gwarancja na lampę do 1 roku. Nie musisz się nigdzie rejestrować ani nic wypełniać. Od pierwszego dnia
ciesz się rozszerzonym okresem gwarancyjnym.

image


Długa żywotność
W zależności od rodzaju materiałów jakie wyświetlasz w InFocusie IN112X możesz wybrać jeden z 3 trybów pracy lampy. Najoszczędniejszy z nich wydłuża żywotność lampy aż do 10 000 godzin! 10 tysięcy godzin wystarczy Ci abyś przez 7 lat robił 4 godzinne prezentacje... każdego dnia!

image

Niski koszt eksploatacji
Jeśli często i intensywnie wykorzystujesz projektor na pewno zastanawiasz się jak wyglądają całkowite koszty eksploatacji. Ponieważ w przeciwieństwie do projektorów LCD, urządzenia oferujące technologię DLP nie wymagają wymiennych filtrów, jedyny wymienny element to lampa, której niska cena* bardzo szybko Ci się zwróci.
image
Różnorodność złącz
IN112X pozwala na podłączenie szerokiej gammy urządzeń. Posiadawszystkie najpopularniejsze wejścia obrazu, dzięki czemu nie musisz się już martwić o to czy pomyślnie podłączysz swój komputer, odtwarzacz czy jakiekolwiek inne urządzenie. Wystarczy wpiąć kabel.
image
Pełna Obsługa 3D
InFocus IN112X posiada wbudowaną obsługę materiałów 3D. Niezależnie czy korzystasz z Blu-ray czy z komputera PC, dziękipołączeniu HDMI możesz wykorzystać każdy aspekt projekcji w trójwymiarze. Czy to w edukacji czy w zastosowaniach biurowych, głębokie i realistyczne projekcje w trójwymiarze wzbogacą Twoją prezentację.
image  


image

Kompaktowa budowa

Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze projektor InFocus IN114X jest doskonałym wyborem do prezentacji mobilnych. Przenoszenie go pomiędzy salami czy nawet na większe odległości nie stanowi żadnego problemu. W połączeniu z łatwością użytkowania i ustawienia, przygotowanie się do prezentacji to tylko krótka chwila.

Szybkie chłodzenie

Jeśli często podróżujesz z projektorem na pewno docenisz jego niską wagę i funkcję szybkiego chłodzenia, która pozwala na natychmiastowe odłączenie i przeniesienie urządzenia. Nie musisz czekać aż się schłodzi, to dzieje się się błyskawicznie.

Złącze RS232


Dzięki wbudowanemu złączu RS232 możesz sterować projektorem za pomocą autorskich systemów kontroli urządzeń. Zarządzenie urządzeniem za pomocą komend wysyłanych portem szeregowym pozwala na integrację z już istniejącymi instalacjami.
image


image

Wysoka jasność urządzenia

Projektor InFocus IN112X oferuje 3200 ANSI jasności, które pozwala na przeprowadzenie prezentacji nawet w jasnej sali, bez możliwości zaciemnienia. Dzięki temu masz pewność, że projekcja będzie doskonale widoczna dla każdego z widzów.
     
     
     
     
     
     


 

Śmiało możesz wyświetlać swoje najważniejsze treści dzięki dużej jasności i jakości niezwykle opłacalnego projektora IN112x
 

  • imageRozdzielczość SVGA (800 x 600)
  • Lampa posiada żywotność do 10 000 godzin
  • 3200 lumenów jasności
  • Łączność HDMI
  • Współczynnik kontrastu wynosi 15000:1
  • Natychmiastowe włączanie i wyłączanie
  • Obsługa treści 3D (3D ready)Specyfikacja techniczna :


Rozdzielczość obrazu : 4:3
Technologia : DLP
Rozdzielczość : SVGA(800x600)
Jasność (tryb eko/normalny) : 2900/3200
Kontrast : 15000
3D : Obsługa 3D z Blue Ray,  HDMI, PC. Wymagane są okulary DLP Link 3D.
Technologia Closed Captioning : Yes
Głośniki: 2W (1 x 2W)
Głośność (tryb eko/normalny) : 30/32
Korekcja obrazu Keystone : ± 40º
Lampa : SP-LAMP-093
Żywotność lampy (tryb eko/normalny) : 10000/4500 godzin
Wejścia : HDMI 1.4, VGA x 2, Composite video, S-Video, 3.5 mm stereo in x 2, 3.5mm stereo out, VGA monitor out, RS232C
Przesunięcie obrazu - Offset : 15
Poziome przesunięcie obrazu :
brak
Pionowe przesunięcie obrazu : brak
Współczynnik projekcji : 2.09~1.9
Waga : 2.5 kg
Wymiary : 220 x 292 x 121mm
Waga z opakowaniem : 3.2
Wymiary z opakowaniem :
305 x 362 x 197mm
Gwarancja : 2 lata
Gwarancja na lampę : 6 miesięcy
Gwarancja na akcesoria : 90 dni