• Projektor Infocus IN1026

No goods
3050.00
Enter your email
Shipping within 24 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 850031865068
Leave your phone

Projektor Infocus IN1026

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

WXGA — 4200 lumenów — współczynnik proporcji 16:10

Zaawansowany. LCD. Występ. Po raz pierwszy od ponad dekady InFocus wita swój najnowszy projektor LCD. Oczywiście wiele się zmieniło od czasu, gdy InFocus wypuścił pierwszy wyświetlacz LCD ponad 25 lat temu, ale poświęcenie się najwyższej jakości produktom i dostarczaniu najnowocześniejszych technologii nie. Umieszczona obok naszych innych modeli lamp, diod LED i laserów, ta nowa, przystępna cenowo i jasna seria LCD oferuje: do 4800 lumenów, współczynnik kontrastu 50000:1, wejścia sygnału do 3840 x 2160 (4K) przy 30 Hz i wagę tylko 3,3 kg - dzięki czemu poruszanie się po domu, biurze lub gdziekolwiek indziej jest niezwykle łatwe! Wyświetlaj przez USB

Najnowsza technologia wyświetlania! Wyświetlaj treści z laptopa lub komputera z systemem Windows przez port USB-C lub USB-A za pomocą kabla USB do projektora.

Przeglądarka pamięci

Przeglądaj pliki, obrazy i wideo z dźwiękiem bezpośrednio z pamięci USB za pomocą portu USB-A projektora.

Sześciopunktowa regulacja poduszkowa i lufy

Wystajesz na nierówną lub zaokrągloną powierzchnię? Oferujemy nasze algorytmy zniekształceń optycznych i wbudowane oprogramowanie do korekcji obrazu.

Pozioma i pionowa korekcja trapezowa

Koryguj wyświetlany obraz szybko i bez wysiłku dzięki korekcji trapezowej zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Wyświetlaj przez LAN

Podłącz projektor i urządzenie z systemem Windows do tej samej sieci lokalnej i wyświetlaj zawartość źródłową przez sieć do projektora i na dużym ekranie. Gdy żadna sieć nie jest dostępna, oferujemy również możliwość wyświetlania przez USB do portu RJ45 projektora za pomocą kabla.

Przechwytywanie i wyświetlanie logo

Wyświetlaj logo swojej firmy lub szkolnej maskotki na tle ekranu startowego projektora za pomocą naszego wbudowanego narzędzia do przechwytywania obrazu.

Dowodzenie i kontrola

Niezależnie od używanego protokołu lub urządzenia sterującego sprzętem, oferujemy zgodność ze wszystkimi głównymi formatami i urządzeniami.

Optymalny współczynnik kontrastu

Implementacja zaawansowanej przysłony dynamicznie dostosowuje ustawienia przysłony, zapewniając optymalizację jasności, aby najlepiej pasowała do wyświetlanej treści. Zaawansowana przysłona zapewnia ciemnym scenom i treści ciemniejszą czerń i otwiera się na jasne sceny, aby optymalnie wykorzystać dostępne światło projektora. Uzyskane poziomy kontrastu są znakomite!

Łączenie ekranu Chcesz zobaczyć szczegóły w jednej części obrazu lub powiększyć, aby wyświetlić inną perspektywę? Nasze łączenie ekranu umożliwia pocięcie obrazu na obszar o wymiarach 5x5 lub mniej, a następnie pobranie jednej sekcji lub wielu sekcji pojedynczo i wyświetlenie go na pełnym ekranie.

 

Brightness ANSI (lumen) 4200
Resolution (px) 1024 x 768, 3840 x 2160
Technology LCD
There is currently no comments or ratings for this product.