• Projektor Epson EF-100B ATV

No goods
4090.00
Enter your email
Shipping within do 7 dni
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946674698
Leave your phone

Projektor Epson EF-100B Android TV

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Laser w końcu jest mobilny

Pierwszy przenośny projektor laserowy Epson zaprojektowano tak, by zapewnić użytkownikom domowym jak największą elastyczność pod względem zastosowań. Model EF-100B Android TV to najmniejszy projektor laserowy firmy Epson - jego najdłuższa krawędź mierzy jedynie 23 cm. 

Ten lekki i niewielki projektor, zapewniający jasny i żywy obraz dzięki długowiecznej technologii laserowej firmy Epson, dostępny jest w czarnym lub białym kolorze.

Stosując laserowe źródło światła i umieszczając otwory wentylacyjne oraz wejście zasilania z boku obudowy, inżynierowie firmy Epson opracowali urządzenie o kompaktowych wymiarach, który można dowolnie ustawić, pozwalający na rzutowanie obrazu w dowolnym kierunku. Daje to większą swobodę wyboru miejsca projekcji - może to być ściana czy ekran, ale na przykład także sufit lub podłoga. Ponadto urządzenie ma możliwość wyświetlania obrazu o wyjątkowo dużych wymiarach: jego przekątna może wynosić aż 150 cali. Laserowe źródło światła zapewnia jasny i żywy obraz niezależnie od pory dnia, dlatego nie ma potrzeby zaciemniania pokoju, zasłaniania okien, a nawet korzystania z ekranu.  Dodatkowym atutem jest funkcja automatycznej korekty zniekształceń geometrii obrazu.

Inteligentniejszy sposób oglądania

 

Android TV umożliwia strumieniowe przesyłanie programów, gier, filmów, wiadomości, sportu i nie tylko. Połączenie jest bardzo proste - urządzenie Android TV łączy się do portu HDMI projektora i przesyłanie idzie przez Wi-Fi. Za pomocą Asystenta Google lub pilota pomoże wybrać przekaz. Dzięki wbudowanemu Chromecastowi można łatwo udostępniać treści z telefonu, tabletu lub laptopa. Aplikacje rozrywkowe, takie jak YouTube, są preinstalowane, a więcej można pobrać z Google Play. Możesz podłączyć drążek do soundbarów, słuchawek i kontrolerów do gier przez Bluetooth.

image


Podstawowe parametry

Jasność: 2000 ANSI Lumenów
Kontrast: 2 500 000:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność źródła światła: do 20000 godzin 


Ważne cechy 

  • Duża żywotność lampy
  • Laserowe źródło światła
  • Lekki i łatwy w transporcie

 

Brightness ANSI (lumen) 2000
Resolution (px) 1200 x 800
There is currently no comments or ratings for this product.