• Projektor Epson EB-L200SX

Wszechstronny projektor laserowy do wyświetlania wysokiej jakości treści na dużym, skalowalnym ekranie z opcjami łączności bezprzewodowej lub przewodowej

No goods
6989.00
Enter your email
Shipping within 48 hours
Shipment price 0
Skontaktuj się z nami 0
EAN 8715946686417
Leave your phone

Projektor Epson EB-L200SX

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Niezależnie od wielkości miejsca pracy, dzięki temu kompaktowemu, przystępnemu cenowo rozwiązaniu do wyświetlania możliwe są teraz nieograniczone i wciągające prezentacje. Dzięki dużemu rozmiarowi obrazu i elastycznym formatom zawartość można oglądać pod każdym kątem, a uczestnicy mogą udostępniać treści bezpośrednio z własnych urządzeń, zapewniając doskonałą współpracę.

Dzięki EB-L200SX użytkownicy nie są już ograniczeni do jednego rozmiaru wyświetlacza, z jasnymi, dużymi, skalowalnymi opcjami do 112 cali. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 3600 lumenów może działać również gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Obsługa wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech wejść na jednym dużym obrazie w rozdzielczości XGA.

Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkowy obraz i jakość dźwięku wbudowanego głośnika. Podłączając opcjonalny wizualizer firmy Epson, możesz z łatwością wyświetlać na żywo obrazy obiektów 3D z niesamowitą szczegółowością - dla wszystkich w danym pomieszczeniu.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 3600 lumenów 
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość: XGA (1024x768)
Żywotność źródła światła: do 30.000 godzin 

 

 

Ważne cechy

Jasny, wielkoformatowy obraz o przekątnej do 112 cali

Rozszerz łączność za pomocą prywatnych urządzeń (BYOD), kamer do wideokonferencji i nie tylko

Zgodność wizualizera - stwórz całkowicie wciągające wrażenia dzięki doskonałemu dźwiękowi i grafice na żywo


There is currently no comments or ratings for this product.