• Projektor EPSON EB-Z8150NL

Brak towaru
30152.00
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Skontaktuj się z nami 0
Zostaw telefon

Idealny Projektor instalacyjny

Dzięki jasności na poziomie 8000 lumenów wyświetlane obrazy w rozdzielczości XGA są realistyczne i dostatecznie jasne przy odpowiedniej głębi czerni. Jest to możliwe dzięki zastosowanej w projektorze technologii 3LCD firmy Epson. Obrazy nie tracą na swej jakości nawet podczas projekcji w świetle dziennym.

Dodatkowy obiektyw w zestawie – Projektor można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb dzięki możliwości wymiany obiektywu na odpowiedni, proponowany przez firmę Epson.

Wielofunkcyjność – Możliwe jest ustawienie projekcji z przodu jak i z tyłu projektora. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w takie funkcje jak: łączność Wii-Fii, która umożliwia przesyłanie video, opcja poziomego i pionowego przesunięcia obiektywu ( co pozwala na przystosowanie projektora do pracy w różnych warunkach), oprogramowanie EasyMp firmy Epson, dzięki któremu możliwy jest podział ekranu, a także projekcja z kilku urządzeń.

Innowacyjne rozwiązania – Nowa technologia Edge Blending zastosowana w projektorze pozwala na użytkowanie czterech projektorów ustawionych w poziomie i dwóch w pionie.

Wysoka jakość wyświetlanych obrazów – Płynne wyświetlanie obrazów dzięki podniesionej rozdzielczości gwarantuje świetną jakość obrazu.

Korekcja obrazu– Urządzenie zostało wyposażone w opcje korekcji punktu i łuku a także wzorce tekstowe upraszczające kalibrację obrazu, dzięki czemu projekcja na nierównych powierzchniach nie stanowi problemu.

 • Idealna jasność
  Moc światła białego i barwnego na poziomie 8000 lumenów

 • Temperatura podczas urzytkowania
  Pracuje w temperaturze 0–50°C

 • Technologia DCDi firmy Faroudja
  Świetna jakość dzięki technologii DCDi

 • Szybkość migawki
  Duża szybkość migawki mechanicznej

 • Dodatkowy obiektyw
  Obiektyw w zestawie

Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Kontrast 5000:1